HABER /  BEŞİKTAŞ

Beşiktaş'ta Marcelo Guedes harekatı

Lyon tribünleri ile sıkıntılar yaşayan Marcelo'nun Beşiktaş'a döneceği iddia edildi.

Abone ol

Beşiktaş'ta Marcelo Guedes sesleri yeniden yükselmeye başladı. Lyon'da taraftarlarla yaşadığı olay sonrasında takımdan ayrılma kararı alan Marcelo için Beşiktaş yönetimi harekete geçti.

Beşiktaş'a dönecek
Siyah-beyazlı formayı unutmayan Brezilyalı için yönetim Fransız ekibinin kesin kararını bekliyor. Fransız Foot Mercato, Lyon'un sezon sonunda Marcelo'nun Beşiktaş'a dönmesine izin vereceğini iddia etti.

Sözleşmesi 2021'de bitiyor
2021 sonunda sözleşmesi bittiğinde 34 yaşında olacak Brezilyalı stoperden son sezonunda para kazanmak isteyen Lyon'un, sezon sonunda da teklif gelirse değerlendireceğini iddia edildi.

Taraftarla kapışmıştı
Marcelo Guedes sezon içinde Lyon taraftarıyla ciddi biçimde kapışmıştı. Protesto edilen Brezilyalı futbolcu, tribünlere orta parmağını göstermişti. Lyon taraftarı da bu hareketin ardından Marcelo'nun eşini hedef alan bir pankart hazırlamıştı. İpler kopma noktasına kadar geldikten sonra bu sorun Lyon yönetimi tarafından dondurulmuştu. Ancak buzların kolay kolay çözülmeyeceği bilindiğinden Lyon yönetimi sezon sonunda Marcelo'nun gidişine kolaylık sağlayacak. Beşiktaş yönetimi bu transfere olumlu bakarken, son kararı ise teknik direktör Sergen Yalçın'ın vereceği ifade edildi.

Bağını hiç koparmadı
Marcelo'nun eşi Tatiene Guedes, Fransa'ya gittiklerinden beri Beşiktaş ile bağlarını hiç koparmadı. İnstagram üzerinden sık sık Beşiktaşlı taraftarla sohbet ediyor. Türkiye ile ilgil bir çok paylaşım yapıyor.

''Sadece Beşiktaş'ta oynarım"
Daha önce verdiği röportajda, "Bir gün Türkiye'ye dönersem, sadece Beşiktaş'ta oynarım" diyen tecrübeli savunma oyuncusu için siyah-beyazlı taraftarlar, 'Come to Beşiktaş' mesajları atmaya devam ediyor.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
12. sınıf müfredat 1. dönem MEB ders konuları neler?
THY Yönetim Kurulu Üyeleri 3 ay maaş, benzin ve köprü parası almayacak
14 yaşındaki Christian Minchola hayatını kaybetti
İngiltere Başbakanı Johnson'dan Covid-19 mektubu: İşler daha kötüye gidecek
Murat Övünç oğlu kaç yaşında Murat Övünç evli mi?
Hurma yoğurt diyeti nasıl yapılır kaç gün uygulanır örnek liste
Yorumlar