Son Dakika Haberleri

POLİTİKA Cemil Çiçek'ten gündeme oturan af açıklaması: Adaletsizlik var Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek, hükümetin çıkarmış olduğu af yasasıyla ilgili yaptığı değerlendirmede "Affın tabiatında bir adaletsizlik var. Hukuka uyan adam bunlardan zarar görüyor" eleştirisini...
DÜNYA Fransa Savunma Bakanlığı: El-Kaide lideri öldürüldü FRANSA Savunma Bakanlığı, Mali'de düzenlenen operasyonla Mağrip El Kaidesi'nin lideri 'Ebu Musab Abdülvedud' lakaplı Abdülmelik Drudkal'ın öldürüldüğünü duyurdu.
Yerel Kocaeli'de 'trafik kazası' diye gitti evlilik teklifi aldı KOCAELİ'nin Karamürsel ilçesinde trafik kazası olduğunu öğrenerek olay yerine giden genç kız, yaralı olduğunu sandığı erkek arkadaşından evlilik teklifi aldı.
DÜNYA Alman basınından Türk SİHA'larına övgü: ABD'ninkinden daha etkili ALMANYA'nın etkili gazetelerinden Die Welt'te yayınlanan makalede Türkiye'nin SİHA'larıyla devrim gerçekleştirdiği belirtilerek Türk SİHA'larının savaş alanında ABD SİHA'larından çok daha etkili olduğuna vurgu yapıldı.
Yerel FETÖ'nün sosyal medya hesaplarının yöneticisinin örgütsel yazışmaları tespit edildi Gaziantep'te FETÖ sosyal medya hesaplarının yöneticilerinden biri olduğu gerekçesiyle tutuklanan Hüseyin Y'nin yakalandığı hücre evinde ele geçirilen dijital materyallerde yapılan incelemede, örgütün sosyal medya hesaplarının kapatılmasıyla ilgili...
Yerel Hobi olarak başladı müşterilerinin deyimiyle 'mangal profesörü' oldu BALIKESİR'de yaşayan 60 yaşındaki Bahattin Üncü, 38 yıl önce hobi olarak başladığı mangal yapımını el emeği üretimle sürdürüyor.
POLİTİKA Hulusi Akar'dan Yunan bakana yanıt! Türkiye ile çatışmaya hazırız demişti Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yunan Bakan Panagiotopoulos'un skandal açıklamalarına yanıt verdi. Bakan Akar, "Gerektiğinde Silahlı Kuvvetlerimiz kendisine verilecek her türlü görevi yapabilecek durumdadır." açıklaması yaptı.
GÜNCEL Gündüzlü Bakım Merkezleri 1 Temmuz'da açılıyor! Bakan Selçuk duyurdu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Gündüzlü Bakım Merkezlerinin sayısının 123’e ulaştığını açıkladı. Bakan Selçuk, normalleşme süreci ile birlikte 1 Temmuz’dan itibaren 75 ilde bulunan Gündüzlü Bakım Merkezlerinin...
Yerel Van'da yasağı delmenin bedeli ağır oldu ikinci dalga paniği VAN'ın Edremit ilçesinde yasak olmasına rağmen kurulan bir taziye çadırıyla bağlantılı olarak virüs bulaşan kişi sayısı 44'e, bir otobüs firmasındaki şoförün ihmali sonucu virüs bulaşan kişi sayısı ise 15'e yükseldi. 
DÜNYA Libya'da Hafter'den kurtarılan kentte dehşet! Kadın ve çocuklar da var Libya'nın Birleşmiş Milletler nezdindeki Daimi Temsilcisi Sünni, Hafter'e bağlı milislerden kurtarılan Terhune kentinde bir hastanede bulunan aralarında kadın ve çocukların da olduğu 106 cesede ilişkin BM'den soruşturma talep etti.