BIST 9.530
DOLAR 32,52
EURO 34,83
ALTIN 2.477,33
HABER /  GÜNCEL

Bu burçlar konuşsun siz dinleyin! Hepsinin ağzından bal damlıyor

Bazı burçlar ortamlarda suskunluğu ile bilinirken, bazıları ise oldukça konuşkandır. Ancak konuşkan olan burçlar da ikiye ayrılıyor. Konuşurken sıkanlar ve sohbetine doyamadıklarımız. İşte konuşurken ağzından bal damlayan burçlar...

Abone ol

Kalabalık ortamlarda konuşmayı çok seven kişilerin başkalarıyla iletişim kurabilmesi oldukça basit olur. Bazı burçların kişilerinin en iyi özelliği de güzel konuşabilme yeteneğine sahip olmalarıdır. Bu kişiler, kullandıkları sihirli sözcükler sebebiyle karşısına oturan herkesi, her mevzuda ikna edebilme hususunda rakip tanımazlar.

Bunun yanı sıra kişiler, bu burçlarla sohbet ederken kendilerini çok iyi ve ferahlamış hissederler. Şayet bir sıkıntınız varsa ve derdinizi anlatacak, içinizi rahatlatacak bir arkadaş arıyorsanız, bu burçlar ile kesinlikle sohbet etmelisiniz. Astroloji kişilerin kişilikleri ile alakalı ipuçları verir. Astrolojideki en konuşkan burçları merak ediyorsanız haberimizde bulabilirsiniz.

İşte konuştukça insanın dinleyesi gelen burçlar...

Terazi 

Terazi burcu olan insanlar çok iyi arabulucu olurlar. Çevresindeki her şeyi çok iyi gözlemleyebilme becerisine sahip olan terazi burçları, kendilerine ilgi gösteren insanlarla vakit geçirmeyi çok sever. Bu nedenle çatışmadan kaçınma nitelikleri ve benzer insan gruplarıyla vakit geçirmek istemelerinden dolayı çok doğal ve çok tatlı konuşurlar. Herkesle iyi anlaşmaya çalışırlar. Onların pozitif mesajları ve konuşmaları herkese güç verir. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız ve psikolojik olarak çöktüğünüzü düşünüyorsanız bir teraziyle sohbet edin ve sıkıntınızı anlatın. Kısa süre içinde sizi kendinize getirecektir.

İkizler 

İkizler burcu, birisiyle konuşurken genellikle inisiyatif almaya çok hevesli olur. Çevrelerindeki insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı ister ve bunun için çaba gösterir. Çok dışa dönük olduklarından dolayı, birisini etkileme ve konuşma sanatını çoktan öğrenmişlerdir. İkizler burcu, birini etkilemek için mutlaka tatlı dilini kullanır. Adeta sihirli sözcüklerle herkesi çok kolay bir şekilde etkiler ve kendine çeker. İkizler burcu ile sohbet ettiğinizde genelde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Akıcı ve keyifli sohbetiyle size sıkıntı ve stres haline getirdiğiniz şeylerden hemen uzaklaştırabilir.

Balık 

Balık burçlarının empati duyguları çok gelişmiştir. Durum böyle olduğu için de genellikle çevrelerindeki insanlara sürekli ve her konuda yardım etmek isterler ve bunu kendilerine bir görev olarak görürler. Bu nedenle sözcüklerini özenle seçerler ve insanları her zaman motive eden konuşmalarda bulunurlar. Başkalarına karşı iyi ve nazik davranarak ve onların sevgisini kolaylıkla kazanırlar. Çevresindeki herkese karşı çok tatlı dilli olan balıklar ile hoş sohbetler yapabilir ve hoş zamanlar geçirebilirsiniz.