BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  GÜNCEL

Operasyon Duran Kalkan'ı kudurttu! Amerika Türkiye'yi bölecek

Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasıyla birlikte Suriye'nin kuzeyinde terör örgütü YPG'nin üst üste darbeler yemesi, Kandil'de de paniğe neden oldu. Operasyon nedeniyle kuduran PKK elebaşı Duran Kalkan Amerika'nın İran'dan sonra Türkiye'yi böleceğini söyledi.

Abone ol

TSK'nın başarılı operasyonları nedeniyle mağaralarda saklanan PKK elebaşı Duran Kalkan, Türkiye'nin Amerika tarafından bölüneceğini söyledi.Mehmetçik'in operasyonlarından korktuğu için mağaralarda saklanan PKK elebaşı Duran Kalkan, harekatın durdurulması için Avrupa'ya çağrıda bulundu.

İran'dan sonra Türkiye

Saklandığı çalılıkların arasında konuşan terörist Kalkan, Amerika'nın İran'da Türkiye'yi kullanmak için YPG'yi Suriye'nin kuzeyinde yalnız bıraktığını söyledi. PKK elebaşı Duran Kalkan, Amerika'nın İran'dan sonra Türkiye'yi böleceğini dile getirdi ve "Türkler bilsin ki; Türkiye'yi Sevr'den daha beter yapacaklar" dedi.

Kandil'de taciz ve tecavüz var

Terörist Kalkan, terör örgütü tarafından kandırılan genç kızları yanına alarak istismar ediyor. PKK'dan kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan teröristler, Kandil'de taciz ve tecavüzün fazlasıyla yaygın olduğunu anlatıyor.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Münbiç şehidi Kürtçe ağıtlarla ebediyete uğurlandı Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
29 Ekim 2019 Cumhuriyet'in kaçıncı yılı kutlanacak?
Avrupa'da hava kirliliğinden 400 bin kişi öldü
Messi 6'ncı kez Altın Ayakkabı'nın sahibi
Sosyal medyada harekatla ilgili kara propaganda yapan 24 kişi tutuklandı
Ağız yarası Aft neden olur ilaç çare değil afta ne iyi gelir
Ankara'da anaokulu ve kreşler kapandı mı yeni haber geldi
Yorumlar 15 yorum