HABER /  GÜNCEL

Hande Kazanova 27 Mayıs-2 Harizan 2019 parasal konular önemli Aslan Burcu

Kariyerinizde hayatınıza etki eden insanlardan göreceğiniz destekler yüksek olacak. 27 Mayıs-2 Haziran 2019 haftasında Aslan burcunu neler bekliyor? Astroloji uzmanı Hande Kazanova Aslan burcunu sizler için yorumladı.

Maddi konular ve bu alanda atılacak adımlarla haftanız başlayacak sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Birkaç gün boyunca parasal konular hayatınızın merkezinde olabilir.

Çarşamba ve perşembe günleri daha çok uzaklardan alacağınız haberler devrede olacak. Bir seyahat olabilir ya da diğer insanlarla olan konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz.

Kariyerinizde hayatınıza etki eden insanlardan göreceğiniz destekler yüksek olacak. Özellikle cuma günü kalıcı ve uzun soluklu bir işe imza atabilirsiniz. Perşembe gününe dikkat etmekte fayda var.

Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla olan para ilişkilerinizle yanılgılara açık olabilirsiniz. Kolay aldanmalar, hayal kırıklıkları, sıkıntı ve problemler gibi etkilere karşı dikkatli olmasınız. Aynı zamanda parasal konular ve eğlence konularını çok fazla abartmamalısınız. Güzel bir hafta olsun.

ÖNCEKİ HABERLER
Yengeç Burcu Hande Kazanova 27 Mayıs- 2 Haziran 2019 cuma günü destekleneceksiniz
Kariyer ve iş konuları önemli İkizler Burcu Hande Kazanova 27 Mayıs-2 Haziran 2019
Gökçek'ten Yavaş'a sert tepki: Yalan söylüyorsun
Boğa Burcu hafta hızlı ve hareketli başlıyor Hande Kazanova 27 Mayıs-2 Haziran 2019
Çaykur Rizespor Trabzonspor maçı golleri ve geniş özeti
Seferberlik emri nedir yaş sınırı var mı e devlet seferberlik emri sorgulama
Yorumlar