HABER /  AK PARTİ

Gökçek'ten Yavaş'a sert tepki: Yalan söylüyorsun

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın büyükşehir ihaleleriyle ilgili eleştirilerine sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

ANKARA eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP'li Mansur Yavaş'ın geçmişte 1 katrilyona yapılan ihaleyi 188 milyon liraya tamamladıklarına yönelik sözlerine tepki verdi. Gökçek, Yavaş'ın yalan söylediğini ileri sürdü.

Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a sosyal medya üzerinden sert çıktı. Melih Gökçek, Yavaş'tan cevap beklediğini söyleyerek, "Benim zamanımda yapılan ihale seninkinden pahalı ise ben bundan sonra siyaset yapmayayım. Ama senin ihalen benimkinden pahalı ise belediye başkanlığından istifa et. Var mı cesaretin" dedi.

Gökçek, belediyenin hafriyat gelirleriyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Hatırlıyor musun Mansur Yavaş? Belediye Başkanı olunca hafriyattan 5 milyar para kazanacağını söylemiştin Belediyeden resmi olarak hafriyat gelirini sordum. Cevap olarak "Sorunuz ticari sır kapsamındadır. Cevap veremiyoruz" dediler. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar derler. Atmak kolay" dedi.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Boğa Burcu hafta hızlı ve hareketli başlıyor Hande Kazanova 27 Mayıs-2 Haziran 2019
Çaykur Rizespor Trabzonspor maçı golleri ve geniş özeti
Trump'tan Ortadoğu'ya yaklaşık bin 500 ilave askere onay
Sakarya'da dilenci kadın polisin tabancasını almaya kalkıştı
Akşener: Gerekçeli kararda gerekçe bulamadık
Ankara Konya hızlı tren bilet fiyatları 2020 zamlı tarife
Yorumlar 12 yorum