HABER /  SPOR

Floyd Mayweather’ın eski sevgilisi: Çocuklarımızın önünde dövüyordu

Floyd Mayweather'ın otomobilinde ölü bulunan eski sevgilisi Josie Harris'in kitabında ünlü boksör tarafından çocuklarının önünde dövüldüğünü ifade ettiği ortaya çıktı.

Abone ol

Ünlü boksör Floyd Mayweather’ın üç çocuğunun annesi ve eski sevgilisi Josie Harris'in geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmesinin ardından yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor.

Harris’in yazdığı kitapla ortaya çıkan detaylara göre; Mayweather’ın kendisini çocuklarının önünde dövdüğünü yazdığı sözler dikkat çekiyor.

''Beni öldüreceğini söylüyordu”
Kitapta, “Bir yandan çığlıklar atarken bir yandan da Floyd’u izliyordum. Beni saçımdan yakalamıştı ve yerde sürüklüyordu. Bir yandan da yumruklarına maruz kalıyordum. Beni öldüreceğini söylüyordu” ifadeleri yer alıyor.

''Saçımı gevşetiyor ardından tekrar dövüyordu''
Diğer ayrıntılarda şu ifadeler yer alıyordu; ''Beni bırakmasını söylediğimde, bir an için tuttuğu saçımı gevşetiyor ardından tekrar dövüyordu. Güvenliği aramış ve başıma daha ağırı gelmeden önce çocuklarımın buradan götürülmesi istemiştim. Ancak olaylar aniden gelişti ve başaramadım” diyen Harris, çocuklarından Koraun’un bir şekilde oradan kaçıp güvenliğe ulaştığını ve bu şekilde görevlilerin polisi aradığını da söylüyor.

Josie Harris 10 Mart günü evinin önünde bulunan arabasında ölü bulunmuştu. Ölüm sebebine dair soruşturma devam ediyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Evde kal çağrısına en çok uyan İstanbul semtleri
Instagram korona virüs nedeniyle evde kalanlar için yeni özellik getirdi
Hindistan'da yoksullar: Koronavirüs'den önce açlıktan ölebiliriz
Muğla'da kasksız motosiklet sürücüsü kazada öldü
ABD'den Kovid-19 nedeniyle Çin ve İran'a sert eleştiri
Kurban bayramı 2020 ne zaman başlıyor Diyanet takvimi
Yorumlar