BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
HABER /  POLİTİKA  /  CHP

CHP Genel Merkezi kapatma kararı aldı! Pazartesi gününden itibaren herkes evden çalışacak

CHP'de adeta koronavirüs patlaması yaşanıyor. Genel Başkan Yardımcıları Onursal Adıgüzel ve Faik Öztrak'ın koronaya yakalanmasının ardından CHP Genel Merkezi kapatılıyor. Bütün personel Pazartesi gününden itibaren evden çalışacak.

Abone ol

CHP'de adeta koronavirüs patlaması yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel'in ardından CHP Sözcüsü Faik Öztrak ile Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik'in koronavirüs testi pozitif çıkmış; son olarak da CHP liderinin danışmanı Recep Cengiz koronavirüse yakalanmıştı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun test sonucunun ise negatif olduğu bildirilmişti. CHP'deki, yeni tip koronavirüs salgını dolayısıyla genel merkez kapatılıyor. Pazartesiden itibaren Genel Merkez personelin evden çalışacak. CHP'den yapılan açıklamada, son dönemde vakaların katlanarak arttığı belirtilerek şu ifadelere yer verildi:

Yeni düzen tarihi henüz belli değil

"Her gün açıklanan tablonun gerçeği yansıtmadığı herkes tarafından bilinmektedir. Sürecin başından beri alınması gereken önlemlerle ilgili kapsamlı öneriler getirmemize ve sürekli uyarılarımıza rağmen iktidarın halk sağlığının korunması için gereken önlemleri almadığı da ortadadır. Artan vakalar ve tedbirsizlik hali göz önüne alınarak CHP Genel Merkezi personelinin 14 Eylül 2020 Pazartesi gününden itibaren evlerinden çalışmaları uygun görülmüştür. Normal çalışma düzenine geçiş tarihi, salgının ülkemizdeki seyrine göre belirlenecektir."

ÖNCEKİ HABERLER
Sivas'ta çıplak adam isyanı! Çocuk parkında öylece gezdi
Artvin'de koronavirüse yakalanan belediye başkanı konser verdi
Dışişleri Bakanlığı'ndan 7 AB ülkesinin Doğu Akdeniz bildirisine sert tepki
Adnan Serter kimdir yaşı kaç Kuaförüm Sensin jürisi nereli?
BDDK şirketlere kredi notu alma şartını değiştirdi artık zorunlu
Aşure günü kaç gün sürüyor 2020 aşure ne zaman bitiyor?
AK Parti İl Gençlik Kolları Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu
İstanbul'un göbeğinde çocuk gelin skandalı! Zorla cinsel ilişkiye soktular
Kariye Camii'nde cuma heyecanı! Minber özel olarak tasarlandı
Kuaför Adnan Serter eşi kim? Kuaförüm Sensin Adnan Serter evli mi?
Yorumlar 29 yorum