HABER /  BEŞİKTAŞ

Beşiktaş'ta koronaya yakalanan 3 futbolcu belli oldu

Beşiktaş'ta yapılan Koronavirüs testi sonrası, sonucu pozitif çıkan 10 kişiden 3'ünün futbolcu olduğu ortaya çıktı. Bu isimlerin Burak Yılmaz, Caner Erkin ve Tyler Boyd olduğu öğrenildi.

Abone ol

Beşiktaş, 5 gün arayla yapılan 2 koronavirüs testinde başta başkan Ahmet Nur Çebi ve 2 futbolcu olmak üzere toplam 10 kişinin sonuçlarının pozitif çıkmasıyla büyük bir şok yaşıyor.

Sonuçları pozitif çıkan diğer 7 kişinin arasındaki tercüman, malzemeci ve sağlık çalışanının futbolcularla en yakın mesafeye giren kişiler olması, yeni vakaların çıkma ihtimali açısından da tehlikenin geçmediğini gösteriyor.

Testi pozitif çıkan futbolcular
Haberler.com'un iddiasına göre; yaşanan bu gelişmenin ardından Beşiktaş'ta koronavirüse yakalanan 10 kişiden 3'ünün futbolcu olduğu ve bu isimlerin Tyler Boyd, Burak Yılmaz ve Caner Erkin olduğu öğrenildi. Test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından virüse yakalanan 3 futbolcu, hastane ya da evlerine gitmedi ve Nevzat Demir Tesisleri'nde karantina altına alındı. Caner Erkin, Twitter hesabından yapığı paylaşımda iddiaları yalandı.

Tesis kapatıldı
Siyah-beyazlı kulüpte son olarak başkan Ahmet Nur Çebi'nin koronavirüs testi pozitif çıkarken, alınan karar doğrultusunda tüm antrenmanlar ve ilk etap kampı iptal edildi. İptal kararı ile birlikte Nevzat Demir Tesisleri de kapanarak test sonuçları pozitif çıkan isimlerin karantina altında kalacağı şekilde düzenlendi.

“Sağlam olarak evimde oturuyorum”
Sergen Yalçın, Hürriyet'e yaptığı açıklamada herhangi bir belirti ya da sıkıntı olmadığını belirtirken, “Sağlam olarak evimde oturuyorum” dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saat kaçta bitiyor, kaç saat kaldı?
Max Kruse'den TFF'ye korona tepkisi
Mustafa Cengiz: Komadan çıktığımdan beri her şey kontrolüm altında
Audi salgın nedeniyle garanti sürelerini 3 ay uzattı Tofaş da uzatmıştı
Şenes Erzik, liglerin haziranda başlamasına ihtimal vermiyor
HES kodu ne demek HES kodu SMS ile nasıl alınır ?
Yorumlar 3 yorum