BIST 1.311
DOLAR 7,78
EURO 9,32
ALTIN 443,42

Son Dakika Haberleri

GÜNCEL Cem Uzan: Türkiye ekonomisi hiç bu kadar kötü olmamıştı 2009 yılından bu yana Fransa'da yaşayan Cem Uzan, Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomi kirizini değerlendirirken “Felaket… Felaket. Ekonomi felaket, ekonomi bitik vaziyette. Türkiye ekonomisi hiç bu kadar kötü olmamıştı” ifadelerini...
GÜNCEL İstanbul ve Ankara'nın ardından Balıkesir'de karar! Ana sınıflarında uzaktan eğitime geçiliyor BALIKESİR'de anaokulu, ana sınıfı ve uygulamalı eğitim sınıflarının öğrencileri 4 Ocak 2021 tarihine kadar uzaktan eğitim görecek.
SAĞLIK BioNTech'in korona aşısı 7 Aralık'ta kullanılmaya başlanacak! Aşıyı Türk bilim adamları yaptı İNGİLTERE basını, Türk bilim insanları Özlem Türeci ve Uğur Şahin'in geliştirdiği BioNTech ve Pfizer'ın koronavirüs aşısının 7 Aralık'tan itibaren halka uygulanmaya başlanacağını duyurdu.
SAĞLIK Kusma ve baş dönmesi yapıyor! Kolonyada hileye dikkat ele sürüldüğünde anlaşılabilir Koronavirüsle birlikte insanların hayatında daha fazla yer alan kolonya, hileleri de beraberinde getirdi.
Memur Kamu-Sen Genel Başkanı Kahveci: Memur maaşları bütçede yeniden düzenlenmeli Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "Memur maaşları bütçede yeniden düzenlenmeli, salgının ekonomik etkileri telafi edilmeli" dedi.
GÜNCEL TBMM yerleşkesi ve eklentilerine ziyaretçi kabul edilmeyecek Türkiye Büyük Millet Meclisi yerleşkesi ve eklentilerine koronavirüs ile ilgili alınan tedbirler doğrultusunda ziyaretçi kabul edilmeyeceği bildirildi.
GÜNCEL İstanbul’da barajlar alarm veriyor İstanbul'a içme suyu sağlayan barajlar alarm vermeye devam ediyor. Ömerli barajının kuruyan Emirli bölgesi havadan görüntülendi.
Otomobil Toyota Türkiye CEO’su Ali Haydar Bozkurt: Araçlarda yeni vergi sistemine geçilmeli Toyota Türkiye CEO’su Ali Haydar Bozkurt, motor hacmiyle kısıtlanmayacak yeni bir vergi sistemine geçilebileceğini söyledi.
SAĞLIK Türk doktorları dünyada bir ilki gerçekleştirdi! Tarihe geçen operasyon İstanbul'da yapıldı DÜNYADA ilk kez İstanbul'daki devlet hastanesinde yapılan operasyonla koronavirüsü atlatmış alıcıya yine Kovid-19 geçirmiş bir vericiden alınan böbrek nakledildi. 50 yaşındaki Mustafa Yıldırım, yeğeni 31 yaşındaki Ceyhun Yıldırım’a böbreğini...
DÜNYA Rusya, Dağlık Karabağ’da sahra hastanesi kurdu! 100’den fazla patlayıcı imha edildi Rusya Savunma Bakanlığı, Dağlık Karabağ’da bir sahra hastanesi kurdu. Tıbbi birlikleri Stepanakert’teki havalimanına konuşlandırıldı.