BIST 1.084
DOLAR 7,36
EURO 8,71
ALTIN 460,11
HABER /  GALATASARAY

Mustafa Cengiz'den Arda ve Terim sözleri!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, divan kurulu toplantısında Arda Turan hakkında açıklamalarda bulundu.

Abone ol

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kısa bir süre önce Sözcü Gazetesi'ne verdiği röportajda Arda Turan hakkında söylediği sözlerin yanlış noktalara çekildiğini ifade etti.

"Gelsin ya da gitsin demedim"

"Arda Turan gündemimizde yok" sözlerinin başka noktalara çekildiğini ifade eden Cengiz, "Bir gazetedeki demecim... O mizampajı ben yapmıyorum, o sözcükler deşifre ediliyor. Hatta hocanın bir sözcüğü, hocayla aynı görüşteyiz denmiş, Ben de şaşırdım, ben böyle bir şey demedim. Oluyor, deşifre edilirken oluyor. Espriyle söylediğiniz bir şey manşete alındığında ciddi algılanabiliyor. Ben kimseye gelsin, gitsin demedim" dedi.

Fatih Terim ne demişti?

"Sadece Arda'nın özelinde değil. Arda olmaz bir başkası olur. Başkanımız öyle takdir etmiş ama ben bu cümleyi kurmam. Galatasaray'a hizmet etmiş, açıkladığım vasıfları olan oyuncular için kurmam. Antalya maçından sonra açık yüreklilikle duygularımı ifade ettim. Orada da çok özenle seçtim düşüncelerimi. Aramızda bu kadar şey geçmesine rağmen ben ile Arda'nın, Fatih Terim-Arda Turan kişiliklerinin ayrı, futbolcu ile teknik direktör durumunun ayrı olduğunu ifade ettim"

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
İmamoğlu'ndan İstanbul'u sallayan depremle ilgili ilk açıklama
Doğa Koleji önünde velilerden öğretmenler için eylem
Diyarbakır'da kayıp kaçak su kullanım oranı yüzde 62
Erdoğan ve Putin görüşmesinden sonra Libya'daki Rus paralı askerleri çekiliyor
Trump güldürdü Nobel Barış Ödülü benim hakkımdı
Tamer Yılmaz YTÜ rektörü kimdir Tamer Yılmaz biyografisi
Yorumlar 2 yorum