BIST 1.120
DOLAR 7,62
EURO 8,90
ALTIN 457,58
HABER /  POLİTİKA

MHP Edirne İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu istifa etti

MHP Edirne İl Başkanı Av. Süleyman Ferhatoğlu İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Abone ol

MHP Edirne İl Başkanı Av. Süleyman Ferhatoğlu İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Konuyla ilgili bir basın toplantısını düzenleyen Ferhatoğlu, istifasını MHP Genel Merkezi’ne gönderdiğini belirtti. Zor bir süreçte İl Başkanı olduğunu belirten Ferhatoğlu istifasına işlerinin yoğunluğunu gerekçe gösterdi.

İl başkanının tam zamanlı mesai yapması gerektiğini vurgulayan Av. Ferhatoğlu, “İl Başkanının kolay bir iş değil şuan da Cumhur ittifakı'da bu durumdayken sürekli talepler geliyor. Sürekli istekler geliyor. Benim de bir oğlum üniversitede bir kızım lisede onlara da vakit ayırmak gerekiyor. O yüzden istifa ettim hayırlı olsun” dedi.

"İstifamı Ankara'ya gönderdim"
Zor bir süreçte İl Başkanı olduğunu ifade eden Av. Ferhatoğlu, “Seçimlere bir buçuk ay kalmıştı seçimleri atlattık daha sonra belediye yerel seçimler oldu. Yerel seçimlerde yine aynı şekilde arkadaşlarımızla, yönetimimizle, üyelerimizle beraber elimizden gelen tüm gayreti gösterdik. Daha sonra İstanbul seçimleri oldu. Orada da 5-6 sefer akşamları seçim çalışmalarına gittik. Tabi bu çalışmalar bittikten sonra şimdi bizimde bir işimiz var işimizde avukatlık olduğu için baya dikkat edilmesi hassasiyet gösterilmesi gereken bir iş. Bu sebeplerle işime vakit ayırmak ve ailemle vakit geçirmek için arkadaşlar dün itibari ile Semih Başkan ile görüştük Genel Başkan yardımcımız istifamı Ankara'ya gönderdim. Edirne'ye hepimize hayırlısı olsun diyorum” diye konuştu.

ÖNCEKİ HABERLER
Antalya'da platonik aşık olduğu İngiliz kadına dehşeti yaşattı...
Sarhoş İngilizler kaçırdıkları uçağın peşinden koştu
İnci Sözlük ve Uludağ Sözlük inşaatçıya satıldı! Dikkat çeken rakam
Faiz indirimi sonrası konut satışı yüzde 8 arttı
Ruhani'den rest: Eğer ABD vize vermezse...
Nur Viral'ın kızının babası kimdir Nur Viral kiminle evliydi?
Yorumlar