BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  MAGAZİN

Köpekleri katledenler Ece Seçkin'i ağlattı

İhlas Haber Ajansı

Ece Seçkin, Ankara Batıkent’te sokak köpeklerinin zehirlenmesi ile ilgili tepkisini sosyal medyada yayınladığı video ile gösterirken gözyaşlarına hakim olamadı.

Abone ol

Geçtiğimiz günlerde Ankara Batıkent’te köpeklerin zehirlenmesi ile ilgili Türkiye’de birçok kişi tarafından tepki gelmişti. Konu ile ilgili şarkıcı Ece Seçkin sosyal medyadan paylaştığı video ile gösterdi.

Ünlü şarkıcı, "Özür dilerim böyle bir video çekmek durumunda kaldığım için, lütfen hayvanlara zarar vermeyin onlara verdiğiniz şiddet çok büyük günah. Sebepsiz yere hayvanlara yaptığınız şiddet aynı zamanda biz insanlara da yaptığınız bir şiddet" dedi. 

''Yoksa hepimize yazıklar olsun"
Böyle durumlarda genelde sosyal medyadan uzak kalmayı tercih ettiğini belirten Seçkin, "Çünkü çok etkileniyorum, bu gecede öyle benim için ve uyumam imkansız. Bırakın yemek bulmayı çoğu zaman içecek temiz su bile bulamayan gariban köpekleri açlıklarından vurarak zehirleyen zihniyet. Hiç mi vicdanınız yok bu kadar mı nefret dolusunuz. Bu şiddeti durdurmanın bir yolunu bulmak zorundayız. Yoksa hepimize yazıklar olsun" şeklinde konuştu. 

ÖNCEKİ HABERLER
23 Nisan şiirleri 2019 uzun 3 kıtalık kolay ezberlenebilen
Ankara'daki köpek katliamında 3 kişinin serbest bırakılmasına savcıdan itiraz
Oğlunu ayaklarından zincirleyen cani babaya ödül gibi ceza!
Tolga Ciğerci'den ilginç paylaşım
Japon Olimpiyat bakanından görülmemiş istifa gerekçesi
Bugün camiler açık mı cuma namazı var mı Diyanet?
Yorumlar