BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
HABER /  GÜNCEL

Işın Karaca Tuğrul Odabaş boşandı Işın Karaca eşi kimdir?

Güçlü sesi ile sevilen şarkıcı Işın Karaca ani bir kararla tek celsede boşandı. 2016 yılında çocukluk arkadaşı Tuğrul Odabaş ile evlenen Işın Karaca'nın boşanma sebebi ise görüş ayrılığı oldu. Peki 3. kez boşanacak olan Işın Karaca'nın eşi Tuğrul Odabaş kimdir, kaç yaşında ne iş yapıyor?

Abone ol

Işın Karaca Tuğrul Odabaş ile tek celsede boşandı. Çift 2016 yılında büyük bir aşkla evlenmişti. Işın Karaca ve Tuğrul Odabaşı çocukluk arkadaşıydı. 3. kez nikah masasına oturan Işın Karaca'nın bu evliliği de bitti. İLK evliliğini 19 yaşında yapan Işın Karaca'nın bu evlilikten Arda Kıvanç adında bir oğlu var. ikinci evliliğini ise stilist, moda danışmanı olan Sedat Doğan ile 2011 yılında yaptı. Bu evlilikten Mia adında bir kızı oldu. 

İstanbul 11. Aile Mahkemesi'ndeki duruşmaya, Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş avukatlarıyla katıldı. Hakim, taraflara "Boşanmak istiyor musunuz?" diye sordu.

Taraflar boşanmak istediklerini belirtti. Hakim, tarafların yaptıkları protokole göre karşılıklı olarak birbirlerinden tazminat ve nafaka talebinde bulunup bulunmadıklarını sordu. Her iki taraf da maddi, manevi tazminat ve nafaka taleplerinin olmadığını belirttiler. Evlilik içinde edinilmiş mal varlığı olmadığından hak ve alacaklarının bulunmadığını da belirten Karaca ve Odabaş, boşanmalarına karar verilmesini talep ettiler. "Barışma ihtimali olup olmadığına" yönelik soruya da "Yok" diye cevap veren tarafların, boşanmalarına karar verildi.

"ANLAŞAMADIK BİTTİ"
Gazetecilerin, "Tuğrul Bey ile denk gelmemeye özen gösterdiniz neler söyleyeceksiniz" demeleri üzerine Işın Karaca, "Hayırlısı olsun, hepimiz için çok hayırlısı olsun. Arkadaşlığımız tabiiki devam edecek. 25 yıllık arkadaşım devam etmemesi mümkün mü? Tek ricam aynı şeyi yapmayın adama. Öyle yaratılan senaryolar, yok öyle şeyler. Can yakıcı olur. Anlaşamadık bitti işte. Bu kadar net arkadaşlar" dedi. Taraflar, ayrı kapılardan avukatlarıyla birlikte ayrıldılar.

IŞIN KARACA KİMDİR: Işın Karaca, 7 Mart 1973 tarihinde Londra‘da dünyaya geldi. Öğrencilik yıllarında başladığı müzikal çalışmalarına, Londra IV King Edward Okulu İngiliz Dili ve Edebiyatı, Tiyatrobölümünde okurken de devam etti. İngiltere'de Müzikal Tiyatro üzerine eğitim gördü.Müzikal kariyerine Panik Atak grubu üyesi olarak başladı. 1997'de Disney'in animasyon çizgi filmi Herkül'ün Türkçe film müziklerinden "Kutsal Gerçek I-II-III", "Sıfırdan Oldu", "Söyleyemem", "Bir Yıldız Doğuyor" adlı şarkıları Melis Sökmen, Tuba Önal, Sibel Gürsoy, Yonca Karadağ gibi isimlerle beraber yorumladı. İki kere Eurovision Türkiye elemelerine katıldı. 2000 yılında 'Bir Kırık Sevda' ve 2001 yılında 'Kaderimsin' adlı şarkılarla Türkiye elemelerini kazanamadı ama OGAE İkinci Şans Yarışmasında Türkiyeyi temsil etti. "Bir Kırık Sevda" 2000 yılında 104 puanla 7. olurken, "Kaderimsin" 2001 yılında 52 puanla 14. oldu.19 yaşında yaptığı evlilikten Erda Kıvanç (1993) adında bir oğlu vardır. İlk eşinden daha sonra boşandı. Aranjör Erdem Yörük ile beraberliği 12 yıl devam etti.

ikinci evliliğini ise stilist, moda danışmanı olan Sedat Doğan ile 2011 yılında yaptı. Bu evlilikten Mia adında bir kızı oldu. 

Silist, sanat ve klip yönetmeni Sedat Doğan'la 2009'dan beri birlikteliğini 2010 yılı kasım ayı sonunda bitirdi. İkinci defa yolları birleşen ikili, 30 Mayıs 2011 tarihinde nikah masasına oturdu. İkinci çocuğu Mia 2011 yılında dünyaya geldi. İkinci eşi Sedat Doğan ile Eylül 2012 tarihinde boşanmaya karar verdi. Boşanma davası sırasında barışan çift daha sonra tekrar ayrılarak, 6 kasım 2013 günü anlaşarak boşandı. Işın Karaca, çocukluk arkadaşı Tuğrul Odabaş ile kasım ayında nikah masasına oturdu.

ÖNCEKİ HABERLER
Ahmet Hakan tarafını seçti Canan Kaftancıoğlu Necati Özkan kavgası
Zidane: Bu 3 puan bize iyi geldi
Aksaray’da velilerden vicdanları yaralayan olay! Otizmli çocukları yuhaladılar
Yarın kandil mi Diyanet 8 Kasım ne kandili?
ABD Başkanı Trump'tan İsrail'e rest: O zaman Netanyahu ödesin
Japon deprem uzmanı Yoshinori Moriwaki'den korkutan İstanbul uyarısı
Terör örgütü PKK’ya büyük bir darbe daha! Çok sayıda mühimmat ele geçirildi
Anüsüne sokunca bir anda içeri kaçtı 1 hafta sonra da...
7 Kasım evde bakım parası yattı mı hangi illerde?
Dolar güne nasıl başladı? Stratejistlerden spekülatif saldırı uyarısı
Yorumlar