BIST 1.412
DOLAR 8,08
EURO 9,68
ALTIN 458,30
HABER /  GÜNCEL

Hande Kazanova hafta seyahatlerle başlıyor Oğlak Burcu 10-16 Haziran 2019

Özel hayatınıza dikkat etmeniz gerek. Ortaklaşa atılacak adımlarda da bir sonlanma meydana gelebilir. Astroloji uzmanı Hande Kazanova Oğlak burcunu sizler için yorumladı. 10-16 Haziran haftasında Oğlak burcunu neler bekliyor?

Abone ol

Haftanız seyahatlerle başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. İş ile ilgili konularda güzel açılımlar elde edeceksiniz. Bu aralar üzerinizde çok fazla baskı olabilir. İşinizden kaynaklı olan bu baskılar sizi kilo almaya yönlendirebilir. Sağlığınızı çok fazla önemsemeyeceksiniz. Hayatınızla ilgili büyük sorumlulukların devrede olduğu bir dönem olacak. Bu sorumluluklarla çok fazla uğraşmak istemeyeceksiniz.

Özel hayatınıza dikkat etmeniz gerek. Ortaklaşa atılacak adımlarda da bir sonlanma meydana gelebilir. Durumu toparlamanıza izin vermeyecek enerjiler devrede olabilir.

Hafta sonu hayata olumsuz bakabilirsiniz. Bazı çabalarınızın karşılığını göremeyebilirsiniz. Yaşadığınız bazı sıkıntılı olayları haftaya erteleyebilirsiniz.

Olumlu düşünmenizin güzel etkilerini görebilirsiniz. Geleceğe yönelik önemli planlarınızda gözden kaçırdığınız bazı detaylar sorun yaratabilir. Bu duruma dikkat edin. Güzel bir hafta diliyorum.

ÖNCEKİ HABERLER
Yay Burcu Hande Kazanova 10-16 Haziran 2019 özel hayat şanslı
Şenol Güneş: Büyütülecek bir galibiyet değil!
Silahla fantezinin sonu faciayla bitti!
Hande Kazanova Akrep Burcu sosyal çevre aktif 10-16 Haziran 2019
Türkiye kazandı grupta işler karıştı! İşte puan durumu
Trump ile Macron'un diktiği fidan kurudu
TEM Otoyolunda dehşet saçmışlardı! Kimlikleri belli oldu
Bakan Soylu'yu tehdit eden kişinin dikkat çeken fotoğrafları!
Türkiye S-400 konusunda nasıl bir yol izlemeli?
A Milli Takım son dünya şampiyonu Fransa'yı devirdi
Yorumlar