HABER /  GÜNCEL

Hande Kazanova Akrep Burcu sosyal çevre aktif 10-16 Haziran 2019

Bu dönem olumlu düşünmek önemli. Fikirlerinizin başka insanlar tarafından onaylanmadığını düşünmeyi bırakmalısınız. 10-16 Haziran haftasında Akrep burcunu neler bekliyor? Astroloji uzmanı Hande Kazanova Akrep burcunu sizler için yorumladı.

Sosyal çevrenizle ilgili konular bu hafta başında aktif olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Organizasyonlara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.Parasal konularda güzel açılımlar yaşayacaksınız. Elinize bir para geçebilir. Gereksiz harcamalar yapmaya meyilli olabilirsiniz. Ailenizle ilgili konu ve olaylar bu hafta hızlanacak. Uzaklardan alacağınız haberlerle hareket edebilirsiniz.

Cuma günü çok önemli olacak. Girişimlerinizde, seyahat ve eğitim alanlarınızda birtakım zorlanmalarla karşılaşacaksınız. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Hayata keyifli ve eğlenceli yönüyle bakarsanız bu olumsuzluklardan sıyrılabilirsiniz.

Bu dönem olumlu düşünmek önemli. Fikirlerinizin başka insanlar tarafından onaylanmadığını düşünmeyi bırakmalısınız. Ne düşüneceğinize ve ne istediğinize dikkat etmelisiniz. Para ile ilgili girişimlerinizde gerçekçi adımlar atmakta fayda olacak. Güzel bir hafta diliyorum.

ÖNCEKİ HABERLER
Türkiye kazandı grupta işler karıştı! İşte puan durumu
Binali Yıldırım'dan 'Uğur Dündar' açıklaması
Niğde'den kahreden haber! 1 asker şehit oldu
Tedavi gören asker şehit oldu
Terazi Burcu Hande Kazanova 10-16 Haziran 2019 pazartesi günü güzel
KYK burs başvuru ekranı son gün ne zaman online başvuru
Yorumlar