BIST 1.431
DOLAR 8,62
EURO 10,35
ALTIN 503,58
HABER /  GÜNCEL

Terazi Burcu Hande Kazanova 10-16 Haziran 2019 pazartesi günü güzel

Astroloji uzmanı Hande Kazanova Terazi burcunu sizler için yorumladı. 10-16 Haziran haftasında Terazi burcunu neler bekliyor? Haftanız biraz geri planda durarak başlayacak sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler.

Abone ol

Haftanız biraz geri planda durarak başlayacak sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Bu dönem biraz sakin davranmak isteyeceksiniz. Geçmiş konu ve olayları düşünebilirsiniz.

Kendinizi toplum içinden ya da kalabalık ortamlardan uzaklaştırmak isteyeceksiniz. Pazartesi günü güzel etkileşimler devrede olacak. Özellikle seyahat, eğitim ve geleceğe yönelik işlerinizde güzel fırsatlar karşınıza gelebilir.Ancak bu noktada bazı kararsızlık ve zorlanmalar devrede olabilir. Yakın çevre ve akrabalarınızın hayatıyla ilgili bazı konuların üzerine düşmeniz gerekebilir.

Cuma günü biraz zor bir gün olacak. Kariyer girişimlerinizde zorlanabilirsiniz. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Bu dönemde birileriyle mücadele etmek aynı zamanda sağlığımızı korumak anlamında zor bir dönem olacak.

Enerjinizi korumaya özen gösterin. Özellikle toplum önünde enerjinizi çalacak insanlardan uzak durun. Pazar günü olumsuz bakış açınız devrede olabilir. İş ile ilgili konularda abartıdan uzak durun ve gerçekçi olmaya özen gösterin.

ÖNCEKİ HABERLER
İki kız çocuğuna istismarda bulunan adam linç ediliyordu
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
İsmail Kartal Vedat Muriç'in satılmasını istemiyor
Beykoz'da restoran sahibi iki kardeş birbirine girdi
Rodallega'nın Club Olmipia ile anlaştığı ortaya çıktı
Tam 6700 yıllık! Atıyla gömülmüş halde bulundu
Rus senatör Klintseviç'ten ABD'ye sert tepki: Şantaj girişimi işe yaramayacak
VIP krizi derinleşiyor! Ekrem İmamoğlu'nun sözleri gündeme damga vurdu
Beyoğlu'nda inanılmaz görüntüler! 2 yabancı uyruklu kadını feci şekilde dövdüler
İçişleri Bakanlığı duyurdu! Teröre ağır darbe
Yorumlar