BIST 1.377
DOLAR 8,10
EURO 9,76
ALTIN 460,51

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından futbol hakemlerine yönelik düzenlenen fiziki yeterlilik testleri Kayseri'de yapıldı.

Abone ol

3. Bölge'den klasman ve bölgesel kadroda yer alan yaklaşık 50 hakem MHK tarafından düzenlenen fiziki yeterlilik testi kapsamında Kadir Has Dış Saha'da testlere tabi tutuldu.

3. Bölge'de toplam 15 il olduğunu ve Kayseri'nin ardından testlerin devam edeceğini aktaran Merkez Hakem Kurulu Üyesi 3. Bölge Sorumlusu Zihni Aksoy; “Devre arası itibariyle her ne kadar maçlar başlamış olsa da hakemlerimizin atletik testleri ve seminerleri yapılacak. Türkiye genelinde her bölgede bu atletik testler ve seminerler yapılıyor. Biz de Kayseri’de 3. Bölge’nin atletik test ve seminerlerini yapacağız. Yaklaşık 50 civarında hakemimiz katılacak. Klasmanda ve bölgesel kadroda olan hakemlerimiz. Daha sonra 3. Bölge’nin diğer iki iline gideceğiz. Karabük ve Ankara’da seminer ve koşuları tamamlayacağız. 3. Bölge’de toplam 15 il var. 5’erli 3 merkeze ayırdık. Burada da 5 ilimizin hakemleri ve gözlemcileri gelip seminer alacaklar, atletik teste tabi olacaklar. Burada belli metreler ve zaman tanımları var atletik testlerde. Bizim bütün temennimiz çocukların tanımlanmış zaman sınırları içinde koşularını tamamlayabilmeleri. Şuana kadar ilk yarı boyunca idman yaparak geldikleri için atletik testlerde bir başarısızlık beklemiyoruz" dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'hayalim' dediği sistemi açıkladı
Burak Yılmaz'ın sözleşmesinde şaşırtan detay
Hızlı tren bilet zammı 2020 yeni YHT bilet fiyat listesi
Dolar düşüş trendine girdi! 24 Ocak Cuma dolar ne kadar?
Fikret Orman: Bir daha bir araya gelmem
Manisa ve Ankara'daki depremler İstanbul depremini tetikler mi?
Beşiktaş yönetiminden Abdullah Avcı'ya: Yolumuzu aç hocam
Yunanistan yeni bir greve teslim! Halk sokaklara döküldü
ABD geçici ziyaret vizesini kaldırdı doğum yapacaklara kötü haber
Tuğba öğretmen geriye not bırakıp canına kıydı! 'Bu utançla sizi daha fazla üzerim'
Yorumlar