HABER /  POLİTİKA

Fatih Erbakan'dan Saadet'in binasını neden tahliye ettirdin sorusuna videolu cevap

Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi Genel Merkezi'ne haciz memurlarını yollatan Fatih Erbakan, gelen eleştirilere bir kez daha çok sert bir dille yanıt verdi.

Saadet Partisi yönetimi ile Fatih Erbakan arasındaki gerginlik durulmuyor. Fatih Erbakan, tahliye konusuna gelen eleştirilere bu kez yayınladığı video ile yanıt verdi.

Yönetimin yanlışlarını sıraladı

Erbakan, Saadet Partisi yönetiminin yaptığı yanlışları tek tek sıraladı. Temel Karamollaoğlu'nun "İngiliz tipi sekülerizm istiyoruz." sözlerini hatırlatan Erbakan, Saadet Partisi milletvekilinin, "Kürdistan'ı tanıyacağız." sözünü ve FETÖ'cülerle girilen ilişkileri anlattı.

Neden mi tahliye?

Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, "Milli Görüş prensiplerini o binaya getireceğiz inşallah. Bu tahliye bunun için gerçekleştirildi." ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Türkiye'nin eski başbakanlarından Necmettin Erbakan'ın oğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, babasının eski lideri olduğu Saadet Partisi’ne, Genel Merkez binasının kirasının ödenmemesi nedeniyle haciz işlemi başlatmış ve bina haciz memurları eşliğinde boşaltılmıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Fenerbahçe-Galatasaray rekabetinde 389. randevu
İngiltere’deki Türk derneklerinden saldırıya ortak tepki
Pepe'ye sürpriz talip
HaberTürk yazarı ezber bozdu ve AK Parti'ye seslendi: Fırsat kaçmak üzere
Shinji Kagawa’ya sürpriz talip
Bekçi alımı 2020 başvuru formu doldurma ekranı açılıyor
Yorumlar 7 yorum