HABER /  POLİTİKA

CHP'li vekiller 19 Mayıs'ı unuttu dakikalarca bekleyen Kemal Kılıçdaroğlu böyle sinirlendi

CHP'li vekiller Anıtkabir'e yürümeyi planlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, yarı yolda bıraktı. Vekiller Anitkabir'i unutunca Kılıçdaroğlu dakikalarca ayakta bekledi. Kılıçdroğlu'nun bu duruma sinirlenmesi üzerine Tuncay Özkan hemen telefonuna sarılarak CHP'li vekillerle irtibat kurmaya çalıştı.

Abone ol

CHP yönetimi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için saat 19:19'da Anıtkabir ziyareti planladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu beraberindeki Tuncay Özkan ile birlikte Aslanlı Yol'da milletvekillerini beklemeye başladı.

Kılıçdaroğlu sinirlendi, Özkan hemen telefona sarıldı!
Ancak vekiller 20 dakika boyunca ortalıkta görülmeyince Kılıçdaroğlu zaman, zaman sinirlendi. Yanındakilere sinirli bir şekilde ''nerede kaldı bunlar '' şeklinde soru soran Kılıçdaroğlu'nun tepkisi üzerine Tuncay Özkan telefonuna sarılarak vekillerle irtibat kurmaya çalıştı.

Koronavirüs nedeni ile CHP'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için Anıtkabir ziyareti planlanmadı. Ancak, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, sabah saatlerinde Anıtkabir'i ziyaret ederek Atatürk mozalesine çiçek bırakması, CHP'de hareketlilik yaşamasına neden oldu. 20 dakika sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gelen milletvekilleri ile Aslanlı Yol'da yürürken Levent Gök'e sert el işareti yaptığı kameralara yansıdı.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Hamaney'den Filistinlilere silahlanma çağrısı
Ofise dönüş hazırlığında tarih belli oldu
Van'daki cenaze sonrası koronavirüs vakaları artıyor
Brezilya'da Covid-19'dan ölenlerin sayısı bin 179 artarak 17 bin 971'e yükseldi
Muğla'da yangına müdahale eden ekipler emekli savcının cesedini buldu
Zekeriya Öz'ün Almanya'da saklandığı villa ortaya çıktı! 20 güvenlik koruyor
Yorumlar 4 yorum