BIST 114.809
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 396,96
HABER /  GÜNCEL

Bakan Hulusi Akar'dan son dakika harekat açıklaması

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fırat'ın doğusuna yapılacak harekat ile ilgili "Harekatla ilgili çalışmalarımız devam etmekte. İntikaller, hazırlıklar sürmekte" ifadelerini kullandı.

Abone ol

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile Milli Savunma Üniversitesi Hava Harp Okulu 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni’ne katılmak üzere Hava Harp Okulu’ndaydı.Akar, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Yakinen takip etmekteyiz"

Harekat ile ilgili çalışmalarımız devam etmekte, intikaller, hazırlıklar sürmekte. Bunları da komutan arkadaşlarımızla birlikte yakinen takip etmekteyiz. Ancak bugünkü yaptığımız faaliyet de önemli bir faaliyet. Mazisi şan ve şerefle dolu kartal yuvası Harp Okulu’nun 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış töreni var. Harbiyelilerle birlikte olacağız, onlarla yemek yiyeceğiz, sohbet edeceğiz, bu önemli günü birlikte kutlayacağız.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Zabıta kağıt toplayan çocuğu tokatladı! Görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı
AÖF kayıt yenileme 2020 ne zaman bitiyor AÖF kayıt yenileme ekranı
Silivri'de küçük çaplı depremler devam ediyor
Sefer görev emri yaş sınırına göre askerlik yeri sorgulaması
İstanbul merkezli 5 ilde dikkat çeken terör operasyonu: 10 tutuklama
Süleyman Soylu eşi kimdir aslen nereli işte kızı ve oğlu!
Yorumlar 1 yorum