eposta yazdır zoom+ zoom-

BBP alternatif kutlamaya karşı

BBP alternatif kutlamaya karşı

Mustafa Destici, memleketi Eskişehir'deki Uysal Otel'de partisinin düzenlediği bayramlaşmaya katıldı

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-10-2012 15:24 - Güncelleme: 24-10-2015 06:18

BÜYÜK Birlik partisi (BBP) Genel Başkanı , alternatif Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının milletin birliğine ve devletin varlığına zarar vereceğini öne sürdü.

Mustafa Destici, memleketi Eskişehir'deki Uysal Otel'de partisinin düzenlediği bayramlaşmaya katıldı. Otel girişinde partilileri tarafından karşılanan Destici, çocuklara bayram harçlığı dağıttı. Bayramın huzur ve barış getirmesi temennisinde bulunan Mustafa Destici, milletin suni gündemlerle avutulduğunu söyledi. Alternatif Cumhuriyet kutlamalarının milletin birliğine zarar vereceğini savunan Destici şöyle konuştu:

AYRIŞTIRMA POLİTİKASI

"Nasıl ki Kurban Bayramı tüm milletimizin ortak bayramı ise Cumhuriyet Bayramı da hepimizin bayramı. Dolayısıyla Cumhuriyet Bayramını da coşku, beraberlik içinde kutlamamamız gerekir. Ama ülkemizi karıştırmak isteyenler, gerginlik yaratmak isteyenler bunun üzerinden bile bir ayrıştırma ve bölme politikası izliyorlar. Aslında bunlar ileride yapılacak büyük bölücülük hareketlerinin, büyük bölücülük organizasyonlarının bir nevi alıştırması, bir nevi provasıdır. Türkiye'de bir takım meydanları doldurup oradan milletin birliğine, devletin varlığına kastetmek isteyenler maalesef bu tür alıştırmalarla milleti buna alıştırmaya çalışıyorlar. Bizim bunu kabul etmemiz, bizim bunu onaylamamız mümkün değildir. Bu resmen bölücülüktür, bu resmen bir provokasyondur, bu resmen ayrıcalıktır. Cumhuriyet Bayramının herkes, hep birlikte, hep beraber bugüne kadar nasıl kutlanıyorsa büyük bir coşku içerisinde kutlamalıdır. Alternatif programlar, alternatif yürüyüşler, alternatif kutlama programları bölücülükten, ayrıştırmacılıktan başka hiçbir şeye hizmet etmez. Hele ki bunun içerisinde ana muhalefet partisi gibi siyasi partilerin bulunması da daha üzüntü vericidir."

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Mustafa Destici
MUSTAFA DESTİCİ KİMDİR?

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve 27. Dönem Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 1966 yılında Eskişehir’in Günyüzü İlçesi Gecek köyünde doğdu. İlk tahsilini Günyüzü İlçesi

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro