Deniz Çakır doğru mu söylüyor? Hadi Özışık açıkladı

Deniz Çakır'ın kafede başörtülü kadınları taciz ettiği iddiası gündeme oturdu. İnternethaber Yayın Grubu Başkanı Hadi Özışık, Çakır'ın soruşturma kapsamında dün savcılığa verdiği ifadesini değerlendirdi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 30 Adet Yorum
Misafir

içki mekan deyil Deniz Çakır sarhoşken mekana gidiyor

Misafir

içki mekan deyil Deniz Çakır sarhoşken iken mekana gidiyor

Misafir

Niye ki kardeş! Türbanlı bacılarımız içki içmesinler mi! Niye böyle ayrımcılık yapıyorsunuz ki!?

Misafir

öyle veya böyle farketmez.. Tek bir soru sormaniz gerekir muhterem: BU TÜRBANLI BAYANLARIN ICKILI MEKANDA NE ISLERI VAR/DI..

Adil

Kapalı bayanlar içkili kafeye gittiğine göre mutlaka ayaklarında tüm vücut hatlarını beli eden pantolonlarıda vardır. O halde Deniz Çakırla aralarında ne fark varki birbirine sataşmışlar.

Misafir

Başı örtülü bir kadın başını neden örter? İslam dinine göre başını örtme inancı nedeniyle değil mi? Peki başı örtülü bir Müslüman kadının İslamca günah sayılan içkinin içildiği,gidenlerin sarhoş olduğu bir "barda" ne işleri varmış acaba? Amaçları belli...Oraya gidip provakasyon yapmak!Bir kafeye,bir lokantaya gitmiyorlar,bara gidiyorlar.Oraya gidiyorlarsa sarhoşların kontrolsüzce söylediklerini de hazmedecekler!Suçlu,başlarını göstermelik olarak örten ve bar gibi günah işlenen bir yere utanmadan giden sözde Müslüman,gerçekte günahkar kadınlardır!

Yakındır Duymamız

''Benim başörtülü bacılarııım eğlenmek için PuB'a gidiyoor,orada içki servisi yapılıyormuş,kardeşlerim de buna itiraz ediyooor ve bir sanatçı bozuntusuu çıkıııp''

reha

....Şimdi iş karşı tarafa düşüyor. Gerçekten hala ısrarlılarsa hakarete uğramışlarsa taciz edilmişlerse onlar da buna göre açıklama yapmak ya da ispat etmek zorundalar....Çok güzel.Ama Bence önce içkili mekanda ne işleri varmış onu açıklayacaklar.

kaynak lağım mı?

Kaynak kimmiş dedim baktım.yeni şafak, takvim, a haber, yeni akit bir de fotoşopçu SABAH çıktı.

Misafir

Peki, Başı kapalı hanımların PUB Cafeye gidip içki sevisi yapılmasın karşı çıkmaları iğrenç değil midir?

alıntı

Demek gerçek dindar falan değillermiş ve provakasyon için gitmişler.Deniz Çakır olmasa başkasına sataşacaklarmış.Baksana içki servisine karşı çıkmışlar.Her seçim üstü böyle çıkıyor.Şimdi yakında tebliğci dedeler başlar o bar senin bu bar benim gezerler akıl verirler.

Misafir

Demek gerçek dindar falan değillermiş ve provakasyon için gitmişler.Deniz Çakır olmsa başkasına sataşacaklarmış.Baksana içki servisine karşı çıkmışlar.Her seçim üstü böyle çıkıyor.Şimdi tebliğci dedeler başlar o bar senin bu bar benim gezerler akıl verirler.

Zxx

Eğer doğruysa Deniz Çakırın yattığı terbiyesizliktir ve cezasını da çekmelidir. Ancak kapalı bayanların o saatte, öyle bir mekanda (içkili) işleri ne? Onların bu davranışı gerçek dindarlarla alay eder gibi bir şeydir ve edepsizliktir.

Misafir

Nereye objektif baktın rabia?Kamera kayıtları nerede rabia?O başörtülü hanımların PUB da ne işi var rabia?

sevcan

Gerek olsaydı kamera kayıtları izlenir Deniz Çakıra 50 defa işlem yapılırdı.Demek fasa fiso.Ben olsam o kızlara ''Bara gideceğinize Arabistana gidin orada Bar yok '' derdim.

rabia

sevilay hanımın kandığı gibi sizde kandınız timsah gözyaşlarına malesef ama bizler objektif olara baktığımızdan direk deniz çakırın doğru söylemediğini anlıyoruz vesselam..

halk

ya bi kere basi kapali ve dinine bagli olan birilerinin ickili bir yerde ne isleri olur

Misafir

bence ikisinede inanma en doğrusu kamera kayıtları neden ona bakılıpta konuşulmaz herkes kendi penceresinden linç yapar anlamak mümkün değil.

adil

dün yargisiz infaz yaptin.RTE da aynisini yapti. bugün biraz geri vites yapmissin.

basri

Basi kapali olan bayanlara suudiarabistana gidin demek igrenc birseydir. 70 ve 80 yillarda mhp liler solcular icin komünistler moskovaya diye bagiriyorlardi, kimse mhp llere dava acmadi

Asme

Burda kesin bir maniplasyon var. Basortululeri ickili kafede ne idi olabilir. Oraya gittiklerine göre ya bir provakasyon peşindeler yada baş örtüleri düzmece, şimdi dyeceklerki basortulu kafeye gideezmi. Gider ama ickili kafeye gitmez gidemez, ben bir erkek olarak bile ickili hiç bir mekana gitmem. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Hem muhafazakar dindar kadın olacaksın hem ickili mekana gideceksin, işin püf noktası burda

Misafir

Ortada kamera kaydı var. Yayınlansın ve gerçekler ortaya çıksın. Böylece suçlu, mağdur, tezgah ne varsa belli olsun.

Misafir

İki kardeş bu üç yazı ÇAKIR hakkında. Ama Memur ve emeklisine yüzde 4 zam veren Memur SENE Allah için bir yazı yok

Fmm

Deniz çakır demiş ki taciz edildim bana onlar tuhaf baktılar artık bakış bile taciz se yandı bu millet

ruhi

Kafe diyorsun ama başörtülü bayanlar içkiden rahatsız olmuşlar.Demek ki orası Pub-Cafe gibi bir yer.Ne işi var ''mütedeyyin'' hanımların orada?