BIST 1.540
DOLAR 7,40
EURO 8,99
ALTIN 441,82
HABER /  GÜNCEL

Yay Burcu Hande Kazanova 17-23 Haziran 2019 şanslı bir hafta

Astroloji uzmanı Hande Kazanova Yay burcunu sizler için yorumladı. 17-23 Haziran haftasında Yay burcunu neler bekliyor. Haftaya sizin burcunuzda oluşacak bir Dolunay ile başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Sizin için önemli olacak.

Abone ol

Haftaya sizin burcunuzda oluşacak bir Dolunay ile başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Sizin için önemli olacak. Hayatınızla ilgili adım atmak istediğiniz konularda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz.

İyimser duygularla hareket edeceksiniz. Şanslı ve bereketli bir hafta olacak. Yeniay’da ikili ilişkiler ve özel hayat alanında yaşadığınız olayların sonuçlarını göreceksiniz. Ailevi konuları fazla abartmamalısınız. Beklediğiniz desteği görememiş olabilirsiniz.

Birtakım sıkıntılar karşınıza çıkabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizden ziyade mantığınızla hareket etmek önemli olmalı. Önümüzdeki haftalarda maddi konularda harekete geçeceksiniz. Birtakım masraflar devrede olabilir.

Olumsuz olmayıp, kafanızı bunlara çok fazla takmamalısınız. İşlerin kolaylıkla yoluna gireceğini göreceksiniz. Bu dönemde ruhsal çalışmalarla ilgilenmek doğru olabilir. Güzel bir hafta diliyorum.

ÖNCEKİ HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan S-400 ve F-35'ler için net mesaj
Hande Kazanova 17-23 Haziran 2019 dolunay maddi alanda etkili Akrep Burcu
Karamollaoğlu, Suriyelilere yapılan yardımın devam etmesini istedi
F.Bahçe maçı sonrası Ataman'dan flaş karar!
İçişleri Bakanı Soylu: Beylikdüzü'nde başladığın camiyi bitir
Erdoğan Tacikistan ziyaretini değerlendirdi
Devlet Bahçeli: Dev uyanmakla kalmadı meydan okumaya başladı
Trump'tan ilginç çıkış: Seçilmezsem ülke ekonomisi çöker
Ali Koç, Aleksandar Kolarov'un menajeriyle görüştü!
Terazi Burcu Hande Kazanova 17-23 Haziran 2019 güzel sonuçlar devrede
Yorumlar