BIST 1.193
DOLAR 7,92
EURO 9,27
ALTIN 483,61
HABER /  FENERBAHÇE

Yalçın Koşukavak'tan Fenerbahçe açıklaması

Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, Fenerbahçe'nin kendisiyle ilgilenmesini gurur verici olarak nitelendirdi.

Abone ol

Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, beIN Sports'a verdiği röportajda Fenerbahçe hakkında konuştu.

Koşukavak, Fenerbahçe'nin ilgisini gurur verici olarak değerlendirirken  sezon sonunda neler olacağını henüz bilmediğini aktardı.

''Fenerbahçe'nin benimle ilgilenmesi gurur verici''
"Fenerbahçe'nin benimle ilgilenmesi benim adıma çok gurur verici. Beni duygulandıran ve gururlandıran bir teklifti. Fenerbahçe gibi büyük bir camiadan bir teklif almak bu işi yapan herkes için çok önemli olduğunu düşünüyorum."

''Altay'ın Fenerbahçe'den bir ricası oldu''
"Altay'ın, ben geldikten sonra play-off barajına yaklaşması, ilk 2 iddiasını matematiksel olarak devam ettirmesinden dolayı Altay başkanının ve Altay camiasının büyüklerinin, Fenerbahçe başkanı ve yöneticilerinden bir ricası oldu. Şöyle bir ricada bulundular, 'Altay, 17 yıldır Süper Lig'den uzak. Biz bu sezon ilk defa bu kadar yaklaştık. Bu konuyu sezon sonuna bıraksak, bize bu konuda yardımcı olur musunuz?' gibi. Bu konuya duyarsız kalmayıp hassasiyet gösterdiklerinden dolayı Fenerbahçe camiasına, Sayın Ali Koç'a da çok teşekkür ederim. Konu, iki kulübün de resmi sitelerinden yaptığı açıklamalarla beraber sonlanmış oldu."

''Ülke futboluna, kulüplere hizmet etmek istiyorum''
''Birçok röportajımda da söyledim, ülke futboluna hizmet etmek istiyorum, kulüplere hizmet etmek istiyorum ve bizim ihtiyacımız olan, ülke futbolunun kalkınmasını gerektiren ana hatlardaki durumlara yardımcı olacağımı umut ediyorum. Fenerbahçe; her Türk antrenörünün, bu işi icra edenlerin herhalde hayalinde olan bir yerdir. Benim için önemli.

ÖNCEKİ HABERLER
İstanbul Büyükçekmece'deki "ev partisiyle" ilgili işlem başlatıldı
Buse Terim'den Fatih Terim'in koronavirüs test sonuçları için açıklama
Abdurrahim Albayrak’tan sağlık durumuyla ilgili açıklama
Fransa'da koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 2606’ya yükseldi
Dünya genelindeki koronavirüs vaka durumu
Rebiüevvel ayı ne demek hangi ibadetler yapılır Diyanet
Yorumlar