BIST 1.776
DOLAR 12,37
EURO 14,01
ALTIN 713,05

Yağmur Atacan Kimdir?

Pınar Altuğ ile evlendikten sonra ekranlarda görüntülenmeyen Yağmur Atacan kimdir aslen nereli kaç yaşında? Yağmur Atacan özel hayatı ve biyografisine gelin hep birlikte bakalım. Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Yağmur Atacan, 19 Mayıs 1983 tarihinde, doğdu. İlkokulu Eskişehir'de, Lise eğitimini Üsküdar Anadolu Lisesi'nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü'nü bitirdi. Yağmur Atacan, lise yıllarında amatör olarak ve 2002 yılında...

Pınar Altuğ ile evlendikten sonra ekranlarda görüntülenmeyen Yağmur Atacan kimdir aslen nereli kaç yaşında? Yağmur Atacan özel hayatı ve biyografisine gelin hep birlikte bakalım.

Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Yağmur Atacan, 19 Mayıs 1983 tarihinde, doğdu. İlkokulu Eskişehir'de, Lise eğitimini Üsküdar Anadolu Lisesi'nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü'nü bitirdi. Yağmur Atacan, lise yıllarında amatör olarak ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle tiyatro sahnesinde yer aldı. Ayrıca profesyonel baterist olarak 2001 yılından 2005 yılına kadar Arkhe ve Hi-Jack gruplarında çalıştı. 2006 yılında TRT'de “Ben İstersem” adlı programın sunuculuğunu yaptı. Yağmur Atacan, ek iş olarak otomobil galericiliği yapmaktadır. Atacan, 12 Nisan 2008 tarihinde, ünlü oyuncu Pınar Altuğ ile hayatını birleştirdi. Bu evliliğinden 2009 yılında “Su” adında bir kız evladı oldu. Atacan, ‘Doktorlar' gibi bir çok dizi filmde başarıyla rol almıştır.