HABER /  GÜNCEL

Vakıfbank kredi erteleme nasıl yapılır başvuru şartları

Türkiye'de koronavirüs salgının artması sonrasında birçok işyeri kapandı birçok vatandaş çalışmıyor. Bu nedenle bazı bankalar kredi erteleme yapacağını duyurdu. Koronavirüs sebebiyle Vakıfbank kredi borçlarını erteliyor. Peki, Vakıfbank kredi erteleme nasıl yapılır?

Abone ol

Vakıfbank ihtiyaç kredisi erteleme nasıl yapılır soruları vatandaşın gündeminde.  Türkiye'de yayılan koronavirüs sebebiyle bankalar da müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için ihtiyaç kredisi ödemelerini erteliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi borçları için erteleme yapacağını duyurdu. İşte Vakıfbank kredi borçları erteleme ile ilgili detaylar...

VakıfBank müşterilerinin virüs salgını sürecini mali açıdan en az hasarla atlatabilmesi amacıyla hazırladıkları destek paketlerini devreye aldı.

VAKIFBANK DESTEK PAKETİNİ AÇIKLADI

VakıfBank, müşterilerinin virüs salgını sürecini mali açıdan en az hasarla atlatabilmesi amacıyla 9 maddelik destek paketini devreye aldı.

Banka, firmaların 30 Haziran'a kadarki tüm kredi taksitleri ve ödemeleri konusunda esneklik sağlanacağını, işletmelere 3 aylık maaş gideri kadar uzun vadeli kredi kullandırılacağını açıkladı.

ÖNCEKİ HABERLER
Antalya'da yaşlı kadının yüzünü güldürdürdüler belediye harabe evini yeniledi
Muharrem Kasapoğlu başkanlarla görüşecek
Bayram ikramiyesi 1000 lira kimlere eksik yatacak?
Kenan Karaman: Hastalığımın koronavirüs gibi semptomları vardı
Kayseri'de otobüslerde koronavirüse karşı brandalı dönem başladı
Süleyman Toplusoy kaç yaşında neden öldü? Süleyman Toplusoy'un mağazası
Yorumlar 3 yorum