BIST 1.376
DOLAR 8,15
EURO 9,72
ALTIN 454,14

Şilan Makal Kimdir?

Şilan Makal ile Murat Dalkılıç sevgili mi? Adı Murat Dalkılıç ile anılan Şilan Makal'ın kim olduğu merak ediliyor. Peki Şilan Makal kimdir nereli kaç yaşında? Şilan Makal ile ilgili tüm detaylar internethaber'de. Şilan Makal, 1993 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde tamamladı. Şilan Makal 2015 yılında sunuculuğunu Öykü Serter’in, jüri üyeliğini ise Nur Yerlitaş,İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun...

Şilan Makal ile Murat Dalkılıç sevgili mi? Adı Murat Dalkılıç ile anılan Şilan Makal'ın kim olduğu merak ediliyor. Peki Şilan Makal kimdir nereli kaç yaşında? Şilan Makal ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Şilan Makal, 1993 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde tamamladı. Şilan Makal 2015 yılında sunuculuğunu Öykü Serter’in, jüri üyeliğini ise Nur Yerlitaş,İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyurdu.

Oyuncu olmak isteyen Şilan Makal Tuğçe Yıldırım’dan Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi aldı. Merve Boluğur'un yakın arkadaşı olan Şilan Makal, Murat Dalkılıç'ın, 'Aşınayız' isimli parçasının klibinde rol aldı. Show Tv’de yayınlanan; başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaştığı Yeni Gelin dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Dilan karakterini canlandırmaktadır.