HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Samsung katlanabilir telefonunun satışları apar topar durduruldu

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Samsung, geçtiğimiz aylarda tanıttığı katlanabilir telefon Galaxy Fold'un satışını durdurdu.

İnceleme amaçlı bazı editörler tarafından kullanılan Samsung Galaxy Fold, ekran sorunlarıyla gündeme gelmişti. Galaxy Fold ekranının kısa bir kullanımının ardından kısmen veya tamamen çalışmaz hale geldiği aktarılmıştı.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Samsung'dan açıklama gecikmemişti ve şirket, ekrandaki koruyucu plastik filminin çıkartılmaması konusunda kullanıcıları uyarmıştı.

Ön satışları durduruldu
Ancak aynı sorunu yaşayan kullanıcılardan bazıları cihazın filmini dahi çıkarmamıştı. Hal böyle olunca, Samsung Galaxy Fold satışları ani bir karar ile geçici bir süreliğine durduruldu.

Tüm bu gelişmelerin ardından, şirketin Galaxy Fold üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdığını ve teknik problemlerin çözülmesi için zaman kazanıldığını akıllara getirdi.

Durdurulmadan önce önümüzdeki hafta resmen satışa sunulması beklenen Galaxy Fold'un şimdi ne zaman pazara gireceği merak konusu oldu.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Jailson ve Zajc'ın forma isyanı
Elif Ece Uzun kaç yaşında evli çıkan sevgilisi kimdir?
Çocuklarda görülen dikkat eksikliğinin nedenleri nelerdir?
Noterler bugün açık mı 23 Nisan hangi noterler açık?
Dünyanın merkezinde acil durum! Kızamık salgını ülkeyi tehdit ediyor
AÖF kayıt yenileme ücretleri hangi bölüm harç kaç para?
Yorumlar