HABER /  GÜNCEL

Elif Ece Uzun kaç yaşında evli çıkan sevgilisi kimdir?

Ünlü model Elif Ece Uzun kaç yaşında, aslen nereli ve evli çıkan sevgilisi kimdir soruları merak konusu oldu. 35 yaşındaki model Elif Ece Uzun'un sevgilisi evli çıkmış ve ünlü model hayatının sokunu yaşamıştı.

Elif Ece Uslu kaç yaşında, aslen nereli ve kimdir soruları merak konusu oldu. Aslen Adapazarı doğumlu olan model Elif Ece Uzun 35 yaşında.

Elif Ece Uzun 35 yasındadır. Modellik yapan güzel yarışmacı Artvinli bir Anne ve Rizeli bir babanın kızıdır. Elif Ece Uzun Adapazarı'nda büyüdü. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını burada okuyan Elif Ece Uzun , bir kısmını da İzmitte okudu. Ardından ailesiyle Antalya'ya taşındı ve burada Turizm otelcilik lisesinde okurken bir yandan da yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır. 

Elif Ece Uzun daha 15 yaşında Best Model yarışmasına katılarak modelliğe ilk adımını attı. Hobi olarak başladığı bu mesleği okulu bitirmesinin ardından 2004 yılında profesyonel olarak yapmaya başladı. Bu sırada İstanbul'a yerleşen Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TVde bir show programı sunmaya başladı. Daha sonra Necmi Yapıcı ile birlikte şaka ve eğlence programı yaptı. 

Çarkıfelek'te de Mehmet Ali Erbil'in yardımcısı olan güzel model 2010'da ATV'ye geçerek Klip tv programında snuculuk yaptı. Ardından Sinan Çetin'in okulu olan Plato'da oyunculuk eğitimi alan Elif Ece Uzun Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı. 2013 yılında Vahide Gördüm'ün okulu olan akademi 35,5 da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı. Bu tecrübenin ardından 4 yıl boyunca Eti Tutku'nun reklamlarında oynadı, halen modellik sunuculuk ve oyunculuğa devam etmekte. 

Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TV’de bir show programı sunmaya başladı.Sonra Kanal 1'de Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence programı sundu. Çarkıfelek programında tobleronda Mehmet Ali Erbil'e eşlik etti. 2010 yılında Atv de Klip TV adlı programı sundu. 

Sinan Çetin'in okulu Plato'da oyunculuk eğitimi aldı. Kanal D ekranlarında yer alan Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı. 2013 yılında Vahide Gördüm'ün okulu olan akademi 35,5 da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra bir bisküvi markasının reklam yüzü oldu.Tam bir seyahat tutkunu olduğunu söyleyen ünlü manken son yaptığı seyahatler ile dünyanın 3’te ikisini gördü.

ÖNCEKİ HABERLER
Çocuklarda görülen dikkat eksikliğinin nedenleri nelerdir?
Noterler bugün açık mı 23 Nisan hangi noterler açık?
Dünyanın merkezinde acil durum! Kızamık salgını ülkeyi tehdit ediyor
23 Nisan Atatürk sözleri resimli 23 Nisan kutlama sözleri
Sivas'ta Burak Yılmaz'a şok tepki
29 Ekim şiirleri kısa 3 kıtalık-4 kıtalık 29 Ekim şiirleri
Yorumlar 1 yorum