BIST 1.376
DOLAR 8,15
EURO 9,72
ALTIN 454,20

Rıza Kocaoğlu Kimdir?

Çukur dizisinde Aliço karakteriyle yeniden ekranlarda olacak olan Rıza Kocaoğlu kimdir aslen nereli kaç yaşında? Rıza Kocaoğlu ile ilgili tüm detaylar internethaber'de. Rıza Kocaoğlu, 19 Mart 1979 tarihinde İzmir Tepecik'de doğmuştur. Babası Göztepe'nin yıllarca tribün amigoluğunu yapan başbakan lakaplı İsmail Kocaoğlu'dur. Aynı zamanda kendisi de fanatik Göztepe'lidir. Oyuncu olan Gözde adında kız kardeşi var. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Şehir...

Çukur dizisinde Aliço karakteriyle yeniden ekranlarda olacak olan Rıza Kocaoğlu kimdir aslen nereli kaç yaşında? Rıza Kocaoğlu ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Rıza Kocaoğlu, 19 Mart 1979 tarihinde İzmir Tepecik'de doğmuştur. Babası Göztepe'nin yıllarca tribün amigoluğunu yapan başbakan lakaplı İsmail Kocaoğlu'dur. Aynı zamanda kendisi de fanatik Göztepe'lidir. Oyuncu olan Gözde adında kız kardeşi var. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Şehir Tiyatroları'nda, BKM'de, Dot'ta çalıştı.Çağan Irmak'ın 2001 yılında yönettiği "Bana Şans Dile" adlı dizi film ile sinemaya başladı. İçerde dizisiyle kariyerinde zirveye oturan Rıza Kocaoğlu, instagram'da sık sık fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor.