BIST 1.410
DOLAR 8,07
EURO 9,67
ALTIN 461,21
HABER /  GÜNCEL

Özel hayat ön planda İkizler Burcu Hande Kazanova 20-26 Mayıs 2019

20-26 Mayıs haftasında İkizler Burcunu neler bekliyor? Astroloji uzmanı Hande Kazanova İkizler burcunu sizler için yorumladı. Özellikle pazartesi günü sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız plan ve programlar sizi çok mutlu edebilir.

Abone ol

İkili ilişkiler ve özel hayatınız ön planda olacak. Bu hafta sevdiğiniz insanın hayatına ya da hayatı paylaştığınız kim varsa onların fikirlerine ve düşüncelerine önem vereceksiniz.

Özellikle pazartesi günü sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız plan ve programlar sizi çok mutlu edebilir. Geçtiğimiz haftalarda başlattığınız bir işin sonuçlarını alabilirsiniz sevgili İkizler.

Geri planda olduğunuz için büyük girişimlerden ziyade tamamlanması gereken konular, plan yapmanız gereken alanlar üzerine yoğunlaşmanız sizin lehinize olacak. Salı günü itibariyle Güneş ve Merkür sizin burcunuza geçecek. Kendinizi güvende hissedeceğiniz ve ön plana çıkaracağınız bir dönem başlıyor. Fikir ve düşüncelerinizde çözmeniz gereken konular bu salı günü önemli olacak. Çarşamba günü itibariyle beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekle parasal işlerde kolay çözümler üreteceksiniz. Cuma günü kendinizi çevrenizle girişeceğiniz birtakım işlerden şifalandırmak isteyebilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

ÖNCEKİ HABERLER
Boğa Burcu Hande Kazanova 20-26 Mayıs 2019 Maddi konular aktif
Düşünce ve fikirler önemli Koç Burcu Hande Kazanova 20-26 Mayıs 2019
BM: İdlib'de askeri bir saldırı 21'inci yüzyılın en büyük trajedisi olur
BDDK'dan çok önemli dolar mesajı
Bakan Akar'dan F-35 ve S-400 mesajı
Dışişleri Bakanlığından Avusturya'ya 'başörtüsü' tepkisi
Kayıp AA muhabirini arayan 2 asker suya kapılarak kayboldu
Seçmen sorgulama artık e-devlette
Trump’tan garip çıkış: Kendinizi çok rahat sanmayın
Bahçeli kararını açıkladı: Törene katılıyor
Yorumlar 2 yorum