OSMAN DİYADİN / TÜM YAZILARI
Osman DİYADİNo.diyadin@hotmail.com
TÜM YAZILARI
Anne ve Babalar mutlaka okuyun!.. 1 Aralık günü yaşanmış bu olayı iyice okuyun… Sonra da herkesin okuması için paylaşın. Çünkü bu ders anlamında vatandaşlık görevidir..
Erdoğan'ı sadece AK Parti yenebilir! Erdoğan'ın verdiği mücadeleye yol arkadaşları partiyi koruyup kollama, sokağı dinleyip gerekenleri yapma adına ne kadar destek veriyor!.. Söyleyeyim uyuyorlar!..
Erdoğan Kanal İstanbul'a siz Kurbağalıdere'ye bakarsınız! 17 yıldır aynı filmi seyrediyoruz. "ONLAR KONUŞUR, ERDOĞAN YAPAR"...Anlaşıldı ki Kanal İstanbul'da öyle olacak..Tarih bir kez daha tekerrür edecek.. Ne güzel atasözüdür." Eşek ölür, kalır semeri; insan ölür, kalır eseri."
Babacan'ın 2013 sendromu!.. Ali Babacan AK Parti'den ayrılışına neden olarak 2013 sonrasında partinin hukukun üstünlüğü, insan hakları, ve evrensel ilkeleri örselemesine bağlamış!..En güzel cevabıda Bakan Albayrak vermiş...Madem öyle açalım konuyu...,
İşte CHP'de mekanın yeni sahibi!.. Deniz Baykalı bir kaset kumpası ile koltuktan indirenler şimdi bir taşla iki kuş veriyor. Kılıçdaroğlu'nun 2023'e Genel Başkan olarak çıkma şansı yok.Hatta yol yakın..İnce'nin ise Cumhurbaşkanı adaylığı bitmiştir!..Operasyon budur.
Ali Babacan'ı bırakın Berat Albayrak'a bakın!.. Eğer Türk ekonomisi üzerinde bir başarı öyküsü yazılacaksa onu dünyada ve Türkiye'de paranın bol olduğu dönemde ekonomiyi yöneten Babacanlar değil tarihin en kritik döneminde o koltuğa oturup ateşten gömleği giyen Berat Albayrak yazıyor...
Düşmeden elinizi uzatın!.. Türk ekonomisi bir beka mücadelesi verirken kuşkusuz iş dünyasıda bu mücadelenin bir parçası oluyor.Başarı öyküsü yazan Bakan Berat Albayrak ile ilgili yazımın ardından İzmir'den bir iş adamının gönderdiği maile karşı tercüman olmayı görev saydık.