OSMAN DİYADİN / TÜM YAZILARI
Osman DİYADİNo.diyadin@hotmail.com
TÜM YAZILARI
Gelin Sarıyer'in Bayraktar'ı olun!..Yerel yönetimler için oy verirken bunun siyaseti ve ideoloji olmadığını düşünürüm. Sarıyer'de 10 yıllık hizmeti gördük!.. Görürken değişimin kaçınılmaz olduğunu yaşadık. Hele, hele Salih Bayraktar gibi liyakat sahibi bir başkan adayı varsa Sarıyer halkının gereğini yapacağını düşünüyorum.
Tayyip Erdoğan'a sahip çıkmak!..31 Mart yerel seçimleri artık ülkenin güvenlik meselesi haline gelmiştir. Devletin başı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı ittifak yapıp saldıran odakların başını PKK ve FETÖ çekiyorsa "Söz konusu vatandır" demek...
Devletin kurumu milletin kurumu böyle olur!..Şeyh Edebali’nin Osmangazi’ye söylediği “Ey oğul! İnsanı yaşat ki devlet yaşasın”sözünün üzerine söz yoktur…İşte Kamu Denetçiliği kurumu bugün Ombudsman Av.Şeref Malkoç ile devletin kurumunu milletin kurumuna dönüştürerek bunu başarıyor.
Hadi 'Terörist Hristiyan'desenize!Saldırgan bir hristiyan. Ama Müslümanlara yönelik tüm bu saldırıların arkasında yatan gerçek “Siyonizm” gerçeğidir. Bütün dünyada Müslüman Türk düşmanlığının yegane temeli Siyonizm’dir. Bunun içinde Siyonizm kurucusu Herzly öncülüğünde 1887’de İsviçre’nin Bassel şehrinde “Birinci Siyonizm Kongresi”nde alınan 7 maddelik karara bakmak gerekir.
Düşman okunu iyi takip edin!..Cumhurbaşkanı Erdoğan diyor ya “Topu birden gelsinler”. İşte topu birden geliyorlar. Diyorlar ki “Bu kez başardık başardık aksi halde Tayyip Erdoğan' ın, Türkiye'nin önünü kesmek bir daha mümkün olmayacak”.Onun için Türkiye'nin istiklal ve istikbali için BEKA seçimidir.Olmak yada olmamak gibi..
Abdülhamit''in yalnızlığı Erdoğan'ın kaderi mi olsun!Oyun öylesine büyük ki yarın son pişmanlık fayda etmeyecektir.Abdülhamit'i tahtan indirdikleri sananlar asıl Osmanlı'nın sonunu hazırladıklarının hiç farkında değillerdi. Erdoğan bu kaderi yaşamasın. Pişmanlıklarını gelin okuyalım.
Aynaya baktın mı Meral hanım!..Meral Akşener'in İYİ Parti'sinin artık bir proje olduğunu düşünüyorum. Milliyetçi ve Ülkücü kadroların kurduğu İYİ Parti CHP ve HDP'nin nasıl ortağı olur?Sorular...Sorular...