BIST 1.372
DOLAR 8,12
EURO 9,80
ALTIN 463,33
OSMAN DİYADİN / TÜM YAZILARI
Osman DİYADİNo.diyadin@hotmail.com
TÜM YAZILARI
AK Parti'ye muhtıra böyle verilir!.. “Bir parti ancak böyle harakiri denemesi yapar” dedirten bir süreç yaşatıyorsunuz!.Sizi 19 yıldır bi fiil sırtında taşıyan Recep Tayyip Erdoğan'a ihanet ediyorsunuz!..
128 Milyar dolar nerede? diyenler sahi bu ülke nasıl soyulmuştu! 128 Milyar dolar nerede? diye soranlara sorsanıza "Bu ülkeyi kimler soymuştu! Anlatsanıza Kemal Derviş vakalarını? Anlatsanıza hortumlanan 26 bankayı!
Yalnız adam Şenol Güneş!.. Türk futbolunun alnı açı başı dik bir onur abidesi varsa o abide kim ne derse desin Şenol Güneştir...Ama ne hikmetse hep yalnız adamdır...Üstat Necip Fazıl'ın dediği gibi " Öz yurdunda garip, öz vatanında parya "
Vurun Fahrettin Koca'ya!.. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın hakkını teslim etmeyenlere, olup olmadık şekilde eleştirenlere soruyorum; “Türkiye Cumhuriyeti Devleti Sağlık Bakanlığının milletine sağlık hizmeti noktasında eksik yaptığı ne var?”
Erdoğan'ı yenecekse AK Parti yenecek! Açık ne net artık görünen gerçek muhalefetin başaramadığını Tayyip Erdoğan'ın sırtında 20 yıldır bu ülkede koltuklarda oturanlar başaracak!.. İhanet sarıyor dört bir yanını...
HDP Almanya'da olsaydı ne olurdu! Bütün mesele, terör örgütü ile en küçük ilişkisi olan, örgüt elebaşını lider olarak sunan ve “Aponun heykelini dikeceğiz” diyenlere daha baştan siyaset yapamayacağı bir hukuk düzeninin kurulmasıdır…
Erbakan hocanın hayalleri!.. Ne diyor du 'Şu sözümü unutmayın, tarihi bir söz söylüyorum. Siyonizm öyle ustadır ki ‘Kim ben mi? Ben hiç Siyonizm e hizmet edebilir miyim?” marşını söylete, söylete seni kendi ordusuna asker gibi kullanır..