BIST 1.112
DOLAR 7,57
EURO 9,00
ALTIN 475,82
OSMAN DİYADİN / TÜM YAZILARI
Osman DİYADİNo.diyadin@hotmail.com
TÜM YAZILARI
İmam hatipli Tayyip’ ten, İmam Hatipli Hasan’a!.. İmam Hatip' tan yetişenlere dil uzatan bir müptezel üzerine kimmiş İmam Hatip Mezunları diye iki örnek ile yazmak gerekti...
Sırbistan Erdoğan düşmanlarına derstir!.. Sırbistan Cumhurbaşkanının ABD Başkanı Trump karşısında düştüğü acz içerisindeki durum 2023 seçimleri öncesi Türkiye için bir "Ders" dir.
Peşkeş çekerseniz yalnız kalmazsınız!.. Tayyip Erdoğan  ülkesinin milli çıkarları için Yunanistan’a ayar üstüne ayar verirken, bu muhalefet neden Erdoğan’ın yanında durmayıp da kelime oyunu  ile adeta Yunan’ın  safında yer alıyor!
Başka Tayyip Erdoğan yok kardeşim! Onun için saldırıyorlar, Onun için son ellerindeki son barutları 2023, Onun için her türlü oyunu devreye soktular, Onun için yükleniyorlar, Onun için hepsi bir arada!..
CHP'de ipler kimin elinde? CHP’nin klasik ‘liste savaşlarının yaşandığı, çok sayıda delegenin Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun listesini delmesi  Kemal Bey için "The End"  gibidir.
Ölmek istiyorsanız okumayın! Adeta “Bana dokunmayan yılan bin yaşasın” misali “Bana dokunmayan korona bin yaşasın” mantığına bürünmüş insanlarımızı görmek “lanet olsun böyle anlayışa “ dedirtiyor insana..
Bırakın şu MHK’nin yakasını!.. Daha sezon başlamadan fitne başladı. Yeni MHK Başkanı Serdar Tatlı'nın olmasının ardından "Rıdvan Dilmen abileri ile böyle istedi" yaygarası başlattılar...Bırakın bu işleri...