OSMAN DİYADİN / TÜM YAZILARI
Osman DİYADİNo.diyadin@hotmail.com
TÜM YAZILARI
En tehlikeli Türk!.. Hani o söz var ya... “Senin adın Türk! Yıkıldın, yakıldın devrim dediler, soysuzlaştırıldın evrim dediler, Bozkurt'a it, ite yavrum dediler, kalk, doğrul, yerinden yürü. Geç öne! Uyan ey Türk kendine dönmeyi dene! “ İşte bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye’nin dünya sahnesindeki yürüyüşü bu…
Ya özür dile ya da istifa et!.. KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı yaptığı küstahça açıklama ile resmen kendi şanlı tarihine leke sürmüştür.Böyle bir ismin o makamda oturması züldür..
Ne işimiz varmış Suriye'de!.. BM’de Türkiye’nin kınanması yönündeki tasarıya bugüne kadar  birlikte hiç veto etmeyen ABD ile Rusya’nın birlikte veto etmesi bir ilktir…Peki nedendir ?
Yeniden yollara düşmek!.. Artık “Nasılsa Tayyip Erdoğan kazanıyor” diye yan gelip yatarak seçim kazanma ve hava atma dönemi bitmiştir. O nedenle AK Parti teşkilatları için balayı bitmiştir!..
YCHP'nin PYD aşkı!.. Nerede bir Tayyip Erdoğan düşmanı varsa Kemal Bey onlarla kolkola giriyor.Kemal Beyin İstanbul'da düzenlediği Suriye toplantısı "gayri milli "bir toplantı olarak tarihe geçmiştir.
OurVoiceErdoğan! BM kürsüsünde Dünya müstekbirlerinin yüzüne karşı hakikatı haykıran bir lidere sahip olmak terih yapan bir milletin yüz akı bir adam vardı..
Berat Albayrak düşmanı müptezeller! Bakan Albayrak'ın onuru ile sistematik şekilde kasıtlı olarak oynayanlar şunu iyi bilin ki; Kişiliğinizde şeref yoksa eğer, ne kadar başınız dik yürürseniz yürüyün, gökyüzü dahi yüzünüze tükürür.