BIST 1.552
DOLAR 7,36
EURO 8,97
ALTIN 441,61
OSMAN DİYADİN / TÜM YAZILARI
Osman DİYADİNo.diyadin@hotmail.com
TÜM YAZILARI
AK Parti nerede sınıfta kalıyor! Cumhuriyet tarihinde böylesine büyük hizmetler yapıp ülkesinin makus talihini yenmesine vesile olup da bunları anlatmakta sınıfta kalan tek parti AK Partidir!..
Tayyip Erdoğan kazanır ya AK Parti!.. Bakın Şeyh Sadi Şirazi der ki, “Kişi bu dünyaya tenezzül etti mi, bala kapılmış sineğe döner!” İşte asıl mesele bala kapılmış sineğe dönmemektir ve bala kapılmış sineğe dönenleri ayıklamaktır!..
Muhalefet çukuru!.. Türkiye öyle bir gayri milli muhalefet gerçeği yaşıyorki ülkelerinin mutsuzluğu üzerine mutluluk inşası peşindeler!..
Kayyum başkanlarla gelen özgürlük! Doğu ve Güneydoğu'da devlete geri dönüş noktasında mükemmel bir süreç yaşanıyor. Kayyum atanan Belediye Başkanlarını eleştirenler şunu bilsin ki onlar bölge insanına kendilerini tarif etme imkanı sağladı. Nasıl mı?
Erdoğan'a başörtüsü dersi vermek! Recep Tayyip Erdoğan'a başörtülü kadınlara saygı göstermesi için tepki gösteren muhalefet önce şöyle bir sicil dosyalarını çıkarsın...
Oldu olacak, Demirtaş heykeli dikin! Selahattin Demirtaş “Apo’nun heykelini dikeceğiz “ diye haykırıyordu ya!.. Sanırım bizim muhalefet HDP' ye "Demirtaş özgürlük heykeli" diktirmeye çalışıyor!..
Almanya HDP'yi kapatır mı?.. Türkiye Cumhuriyeti Devletine "Muz Cumhuriyeti" gözü ile bakmayı ilke edinen AİHM ve içimizdeki HDP/ Demirtaş sevicilerin önüne Alman Anayasasını koyalım mı?