Onur Büyüktopçu Kimdir?

Yemekteyiz programını sunan Onur Büyüktopçu, kaç yaşında aslen nereli ve sevgilisi kimdir biliyor musunuz? Sizler için Onur Büyüktopçu'nun annesini, çocukluk resimlerini ve instagramından çok özel karelerle biyografisini derledik. Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy'de eğitim alan Büyüktopçu, 2003 yılında oyunculuğa ilk adım attığı dizi Lise Defteri'nde 'Yusuf' karakterine hayat verdi. 2010'da Güz Gülleri dizisinde rol aldı. Yabancı Damat ve Dokdorlar gibi bazı dizilerde konuk oyuncu...

Yemekteyiz programını sunan Onur Büyüktopçu, kaç yaşında aslen nereli ve sevgilisi kimdir biliyor musunuz? Sizler için Onur Büyüktopçu'nun annesini, çocukluk resimlerini ve instagramından çok özel karelerle biyografisini derledik.

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy'de eğitim alan Büyüktopçu, 2003 yılında oyunculuğa ilk adım attığı dizi Lise Defteri'nde 'Yusuf' karakterine hayat verdi. 2010'da Güz Gülleri dizisinde rol aldı. Yabancı Damat ve Dokdorlar gibi bazı dizilerde konuk oyuncu olarak oynadı.

Onur Büyüktopçu'nun çocukluk fotoğrafı
Yemekteyiz programını sunan Onur Büyüktopçu kendisini annesine düşkün biri olarak niteliyor. Onur Büyüktopçu instagram hesabından çocukluğuna dair bi görüntüsünü paylaşmış.

Onur Büyüktopçu'yu meşhur eden 2015-17 yılları arasında yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı 'Koray' karakteri oldu. Bu rolü sebebiyle 'gay' sanılan Onur Büyüktopçu, Koriş tiplemesiyle izleyicinin büyük beğenisini kazanmıştı. Onur Büyüktopçu, Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin adlı filmlerde de başrol oynadı.

ONUR BÜYÜKTOPÇU ESTETİK MACERASI : Onur Büyüktopçu kemerli burnundan uzun yıllar çok şikayetçi olmuş. En sonunda dayanamayıp bıçak altına yatmış. O güne kadar reklam filmlerinin aranan yüzüyken estetikten sonra işleri bıçak gibi kesilmiş. 

-"Burnum çok kemerliydi, çok özgüvensizdim. Ayna karşısına geçtiğimde 'Allah'ım şu burnum birden değişsin' derdim. Sonra 'Allah'ım sen yarattın bunu, ben neden bozayım' dedim. Ama sonra oyunculuk ilgili görsel bir iş yapmaya başladığımda, eski burnumla bir senede beş reklam çektim. Burnumu yaptırdım, reklam hayatım bitti. Ben kemerli burnu yakıştıramadım kendime 20'li yaşların başındaydım, şimdiki aklım olsa yaptırımıydım... Bilemiyorum."