BIST 1.091
DOLAR 7,02
EURO 8,33
ALTIN 460,27
HABER /  POLİTİKA

Melih Gökçek açıkladı Ahmet Davutoğlu'nun partisine mi katılıyor?

Ahmet Davutoğlu'nun, Abdullah Gül'den ayrı olarak kendi ekibiyle başka bir parti kuracağı ve bu partiye eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in de destek verdiği iddia ediliyordu. Gökçek'ten açıklama geldi.

Abone ol

Davutoğlu hareketi ile ilgsinin olmadığını söyleyen Gökçek, parti kurma iddialarını net bir dille yalanladı.

Son günlerde, 31 Mart seçim gündemi kadar konuşulan bir başka konu var. O da Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan ve Abdullah Gül gibi AK Parti'de siyaset yapmış isimlerin, parti kuracağı iddiası...

Ahmet Davutoğlu'nun, Abdullah Gül'den ayrı olarak kendi ekibiyle başka bir parti kuracağının medyada yer alması sonrası, bu harekete eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in de destek verdiği iddia edildi. Melih Gökçek, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla, söz konusu iddiaları net bir şekilde yalanladı.

Melih Gökçek'ten açıklama!

Gökçek konuyla ilgili olarak şunları ifade etti: "Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı parti ile ilgili zorlama bir haberle beni ilgilendirmişler. Bir ortak arkadaşımızın cenazesinde bulunmamız, bizim Davutoğlu ile parti kurduğumuza delil olarak yetmiş.

Cenaze haricinde bir araya gelmedim!

Kamuoyu bilmelidir ki, Ahmet Davutoğlu hareketi ile iğne ucu kadar ilgim yoktur. Belediye başkanlığını bıraktıktan sonra, Davutoğlu ile düğün ve cenaze haricinde bir kere bile bir araya gelmedim."

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Prostat artık 'holep' tedavi yöntemiyle aşılıyor
Deniz Akbulut eski eşi kimdir kaç kere evlendi 4 kez nişanın ardından...
Trans birey Derya'nın cezası belli oldu
Deniz Akbulut kaç yaşında neden kör oldu sebebi eşi mi?
Gençlik ve Spor Bakanlığı sonuçları İŞKUR personel alım kura isim listesi
Telefonuna gelen link tıkladı tüm parası gitti! Bu linke sakın tıklamayın
Yorumlar 5 yorum