BIST 11.134
DOLAR 33,10
EURO 36,30
ALTIN 2.619,36
HABER /  MEDYA

Maviye Sürgün Deniz kim oynuyor, gerçek adı nedir? Gökşen Ateş dizileri hangisi

Show TV'nin merakla beklenen dizisi Maviye Sürgün ilk ekran sınavını verdi. Konusu kadar oyuncu kadrosu da merak edildi. Maviye Sürgün Deniz kimdir? Show Tv Maviye Sürgün başrolünde oynayan Deniz kimdir? Maviye Sürgün Deniz Gencer gerçek adı ne? Gökşen Ateş kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Gökşen Ateş oynadığı diziler

Abone ol

Maviye Sürgün Deniz kimdir? Show Tv Maviye Sürgün dizisi Deniz kimdir? Yeni dizi Maviye Sürgün başrolünde oynayan Deniz kimdir? Maviye Sürgün Deniz gerçek adı ne? Maviye Sürgün Deniz karakterini oynayan Gökşen Ateş kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Gökşen Ateş kimdir? Gökşen Ateş'in oynadığı diziler, Gökşen Ateş dizileri, Gökşen Ateş instagram hesabı, Gökşen Ateş hakkında bilgiler ve Gökşen Ateş sosyal medya hesapları:

Maviye Sürgün Deniz kimdir? Deniz Gencer Yakut kim?

Maviye Sürgün dizisinin karakterlerinden birisi olan Deniz rolünde Gökşen Ateş'i izleyeceğiz. Gökşen Ateş, Maviye Sürgün Deniz Gencer Yakut rolünü oynuyor.

Maviye Sürgün Deniz Karakteri kimdir?

Show Tv'nin yeni yaz dizisi Maviye Sürgün karakterleri arasında Deniz çok merak ediliyor. Sezonun yeni dizileri arasına katılacak olan Maviye Sürgün Deniz rolünde Gökşen Ateş karşımıza çıkacak.

Gökşen Ateş kaç yaşında?

Güzel oyuncu Gökşen Ateş 39 yaşında. Oyuncu Gökşen Ateş 1984 yılında İstanbul’da doğdu.

Gökşen Ateş nereli
Gökşen Ateş İstanbul'da doğdu.

Gökşen Ateş hangi dizilerde rol aldı?

Öyle Bir Geçer Ki dizisi ile ilk defa kamera karşısına geçen Gökşen Ateş daha sonra Geniş Aile ve Galip Derviş dizilerinde rol aldı. Kuzey Güney dizisindeki Venüs rolü ile sevildi. Çukur dizisinde de Yıldız karakterine hayat verdi. Alev Alev dizisinde Arzu rolünü oynadı. En son Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Jale karakteriyle karşımıza çıkmıştı.

Evlilik Hakkında Her Şey (2021) Jale
Alev Alev (2020) Arzu
Çukur (2016) Yıldız
Mahalle (2017)
Kuzey Güney (2011) Venüs Tezerel
Galip Dervis (2013)
Geniş Aile (2009)
Öyle Bir Geçer Zaman ki (2010)
Gökşen Ateş sosyal medya hesapları
İnstagram hesabı: @goksenates

Maviye Sürgün dizisi konusu
Uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda’nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı'da butik otel işleten kayınpederi Salih’in (Hakan Salınmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda'nın vefatı ile tüm aile derin bir yasa boğulur. 

Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne’dir (Damla Sönmez). Ali, yaşadığı kaza ile geçici hafıza kaybına uğrayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne'yi 'Tanrı Misafiri' olarak otele getirir.

Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır. Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile hiç beklenmedik bir şekilde bu kasabada burun buruna gelen Defne'nin kendi için bir çıkış̧ yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur.