BIST 1.120
DOLAR 7,62
EURO 8,89
ALTIN 457,49
HABER /  MEDYA

İsmail Saymaz Ergenekon haberlerimin arkasındayım dedi sonra twiti sildi

Gazeteci İsmail Saymaz, sosyal medya hesabından Ergenekon kumpasın ilk yıllarında yazdığı haberlerinin arkasında olduğunu söyledi, ancak Saymaz'ın kısa süre sonra paylaşımını kaldırdığı farkedildi.

Abone ol

Gazeteci İsmail Saymaz ile sinema eleştirmeni Tunca Arslan arasında Ergenekon Davası haberlerine ilişkin sosyal medyada ilginç bir tartışma yaşandı.

İsmail Saymaz'ın 2008 yılında Ergenekon'a ilişkin yaptığı haberlerin küpürlerini paylaşan Tunca Arslan, "Ergenekon diye bir örgütün hiç var olmadığı, ilgili davalarda kumpas kurulduğu bugün kesinleşti. İsmail Saymaz bu tür haberleri vaktiyle hangi saiklerle yaptığını ya da kendisine yaptırıldığını açıklarsa gazeteciliğine halel gelmez. Aksi takdirde sonsuza kadar susması gerekir" diye yazdı.

İsmail Saymaz ise Arslan'a verdiği yanıtta, "Tunca Arslan, Türkan Saylan'a 'misyoner' ve Amerikancı diye iftira atarak Fetullahçı savcıların eline 'delil' sunan Aydınlık'ta yıllardır yazıyor olmaktan sen utanmıyorsun da, ben yazdığım üç tane gerçek haberden mi utanacağım? Hepsinin arkasındayım. Hepsi de iyi haberlerdi" ifadelerini kullandı.

 Fakat İsmail Saymaz'ın tivitini kısa bir süre sonra kaldırdığı görüldü. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı ise tivitin görüntüsünü paylaşarak neden mesajı kaldırdığını sordu.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Onur Büyüktopçu Show TV bombasını patlattı! Yeni işini işte böyle duyurdu Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Kız arkadaşıyla tartıştı! Yaşamına son verdi
JP Morgan'dan Türkiye'ye seçimsiz dönemde yabancı yatırım artacak mesajı
Hak-İş resti çekti: Taleplerimiz karşılanmazsa açlık grevi yapacağız
Madımak katliamı ile ilgili sözler 2 Temmuz olayları ne oldu?
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ihracat rakamlarını değerlendirdi
Walison Fonseca eşi ve kızının instagram halleri fena! Walison'un fimleri neler?
Yorumlar 5 yorum