BIST 2.007
DOLAR 13,43
EURO 15,22
ALTIN 793,19

Hande Erçel Kimdir?

Hande Erçel son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Siyah İnci dizisiyle yeniden ekranlara dönecek olan Hande Erçel kimdir nereli kaç yaşında? Hande Erçel instagram fotoğrafları tüm detaylar internethaber'de. Hande Erçel 1993 Balıkesir Bandırma doğumludur. Güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya devam ediyor. Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede filminde ve Hayat Ağacı dizilerinde rol almıştır. 2012 yılında...

Hande Erçel son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Siyah İnci dizisiyle yeniden ekranlara dönecek olan Hande Erçel kimdir nereli kaç yaşında? Hande Erçel instagram fotoğrafları tüm detaylar internethaber'de.

Hande Erçel 1993 Balıkesir Bandırma doğumludur. Güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya devam ediyor. Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede filminde ve Hayat Ağacı dizilerinde rol almıştır.

2012 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World(Dünya Medeniyetler Kraliçesi) yarışmasında 1.olmuştur ve ülkemizi temsil etmiştir.

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Hande Erçel, Siyah İnci dizisiyle heniden ekranlara dönüyor.