BIST 114.809
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 396,96
HABER /  POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut'tan Fatih Portakal ve Babacan'a tepki

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'a tepki gösteren Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, "Fatih Portakal’ın “Devlet paralarımıza el koyabilir” şarkısı söylediği FOX’ta şimdi mikrofonu Babacan’a verip aynı şarkıyı üstü kapalı söyletiyorlar!" ifadelerini kullandı.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) sunucu Fatih Portakal hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştu.

Son günlerde tartışma yaratan çıkışlara imza atan Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'a bir tepki de Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut'an geldi.

"Mikrofonu Babacan’a verip aynı şarkıyı söyletiyorlar!"

Yiğit Bulut'un Twitter'dan yaptığı paylaşım şöyle:

- Fatih Portakal’ın “Devlet paralarımıza el koyabilir” şarkısı söylediği FOX’ta şimdi mikrofonu Babacan’a verip aynı şarkıyı üstü kapalı söyletiyorlar! FOX bir Türkiye kanalı değil! İçimizdeki yabancıların dışarıdaki yabancılara hizmet ettiği bir yapı. Fakat anlamadığım şu;

- Yıllarca bu ülkede başbakan yardımcılığı yapmış biri neden bu FOX ile aynı şarkıyı söyleyip kendi devleti milleti aleyhine bu adımları atar! Türkiye bu günleri ve bu kişileri unutmayacak! Türkiye bu günlerden güçlenerek, Türk milleti zorluktan daha da kenetlenerek çıkacak.

Ne olmuştu?

Gazeteci Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koronavirüsle mücadeleyi Tekalif-i Milliye Emirleri'ne benzetmesine, "Tekalif-i Milliye hatırlatılıp “zor günlerden geçiyoruz” denilerek mevduatı veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de!" sözleriyle tepki göstermişti.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Fırtınalı günler bitti sırada sağanak var! Meteoroloji uyardı Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
İstanbul'da Covid-19 hastalarına ilaç ve yemeği robot servis etmeye başladı
Bülent Korkmaz: Hazır olmak için 4 hafta gerekli
Olayın adresi Safranbolu! Markette hapşıran müşteriye 392 TL ceza
Adana'da koronavirüs uygulamasında at arabası sürprizi
LGS Nisan ayı örnek soruları 2020 MEB soru kitapçıkları
Carrefour kurbanlık fiyatları 2020 küçükbaş koyun fiyatları
Yorumlar 16 yorum