BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Binali Yıldırım'dan “Oyumuz senindir Başkan” diyen vatandaşa: Gaz vermeye devam et

İhlas Haber Ajansı

AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım, “Oyumuz senindir Başkan” diye seslenen bir vatandaşa, “Sende gaz vermeye devam et” deyince gülüşmeler yaşandı.

Abone ol

Yüksek Seçim Kurulu kararı ile yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım, 23 Haziran seçimi öncesi vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 

Üsküdar, Çengelköy Mahallesi’nde bulunan Tarihi Çınaraltı Aile Çay Bahçesinde düzenlenen sahur programına katılan Yıldırım, tek tek vatandaşların sahur sofrasına uğrayarak sohbet edip, fotoğraf çekindi.

''Biz ayaktayız, durmak yok yola devam”
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de katıldığı sahur programında konuşan Yıldırım, “İlçe Belediye Başkanımız, Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen bu organizasyonda o da var kendisine teşekkür ediyorum. Hilmi Bey işi sağlama aldı oturuyor. 31 Mart’da koltuğu aldı oturuyor hiç kalkmıyor koltuktan ne olur ne olmaz diye işi sağlama alıyor. Biz ayaktayız, durmak yok yola devam” dedi. 

‘Binali Başkan olacak mı?’ diye sordu 
Yıldırım, kendisini dinleyen vatandaşlara, “Hilmi Türkmen’i desteklediniz, seçtiniz teşekkür ederiz. O da Üsküdarımız için çalışacak, güzel işler yapacak. Hilmi Başkanın borcu var, Üsküdar’dan bizim alacağımız kaldı. O hesabı da 23 Haziran’da kapatıyoruz tamam mı?” diye sordu.

“Sende gaz vermeye devam et”
Konuşmasına devam eden Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Yıldırım, “Oyumuz senindir Başkan” diye seslenen bir vatandaşa, “Sende gaz vermeye devam et” deyince gülüşmeler yaşandı.

''Hak yerini bulacak mı? Binali Başkan olacak mı?”
Yıldırım, “Siz bize güç veriyorsunuz, enerji veriyorsunuz inşallah bu enerjiyle, bu heyecanla, 23 Haziran’da ne yapıyoruz? Hak yerini bulacak mı? Binali Başkan olacak mı?” diye sordu.

Yıldırım, yoğun ilgiyle karşılandığı Çay Bahçesinden sevgi gösterileriyle uğurlandı. 

ÖNCEKİ HABERLER
Gazeteci Taki Doğan yaşamını yitirdi
Xavi yeşil sahalara veda etti
Fatih Terim, Bruma'yı geri istiyor
Fatih Altaylı'dan Abdullah Avcı'ya: Edebinle sus otur
Galatasaray, Babel transferini bitirdi
Bakanlıktan Abdurrahim Albayrak'a yalanlama
Burhan Kuzu'dan Ahmet Hakan'a tebrik: İmamoğlu'nun maskesinin bir kısmını düşürdü
Süper Lig'in en golcü savunmacısı Filip Novak
Mevlüt Erdinç durdurulamıyor
Google Huawai kararıyla kendi ayağına mı sıktı? Android platformu çöker
Yorumlar 12 yorum