BIST 5.032
DOLAR 19,06
EURO 20,53
ALTIN 1.211,74
HABER /  GÜNCEL

Bebek sahilinde herkesin önünde cinsel ilişkiye girdiler! İstanbul Valiliği açıkladı kadın da erkek de sabıkalı

İSTANBUL Bebek sahilinde ulu orta cinsel ilişkiye giren bir çift şoke etti. Çiftin sahil kenarında herkesin önünde yaptığı gayri ahlaki ilişki anının videosu sosyal medyaya da düştü. İstanbul Valiliği konuya ilişkin son dakika açıklaması yaparak gözaltıların olduğunu duyurdu.

Abone ol

İSTANBUL Bebek sahilinde çekilen bir video görüntüsü sosyal medyanın gündemine düştü. Görüntüler 30 Mayıs 2022 pazartesi günü halka açık bir alanda kayda geçti. Bir kadın ile bir erkek sahil kenarında herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girdi. O anın video kaydı twittera düşünce görüntülerdeki kişilerin yabancı uyruklu olduğu öne sürüldü. İstanbul Valiliği'nden gelen son dakika açıklamayla söz konusu kişilerin Türk olduğu ve kalın bir sabıkaya sahip oldukları ortaya çıktı. 

Sabıka kayıtları çıktı
Ö.K. isimli kişinin 'Uyuşturucu kullanmak, çocuk istismarı, görevli memura mukavemet' gibi suçlardan 11 sabıkası, C.M.T. isimli kişinin ise 'Hayasızca Hareket, Kasten Yaralama' suçlarından 8 sabıka kaydı bulunuyor. 

İlk ifadeleri ortaya çıktı

Gözaltına alınan şüpheliler Carmen Maria T. ve Özgür K.'nin ilk ifadeleri ortaya çıktı. Şüphelilerden Carmen Maria T.'nin "Biz dans ediyorduk" dediği, Özgür K.'nin ise suçlamayı kabul ettiği öğrenildi. 

Emniyetteki işlemlerinin ardından şüpheliler Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne getirildi. Zanlıların savcılıktaki ifade işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

İstanbul Valiliği, Bebek sahilinde çekilen görüntülerle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 2 şüphelinin gözaltına alındığını ve savcılık sorgularının sürdüğünü açıkladı. Valilikten yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

-"30 Mayıs 2022 Pazartesi günü Beşiktaş ilçemiz Bebek sahilinde Ö.K ve C.M.T.'nin halka açık alanda alenen hayasızca harekette bulundukları tespit edilmiştir. Güvenlik güçlerimizce yakalanan şahıslar hakkında "Hayasızca Hareket" suçundan adli soruşturma başlatılmıştır. Yapılan incelemede, şüpheli Ö.K.'nın aralarında 'Uyuşturucu kullanmak, çocuk istismarı, görevli memura mukavemet' gibi suçlardan 11, şüpheli C.M.T.'nın ise 'Hayasızca Hareket, Kasten Yaralama' suçlarından 8 kaydı bulunduğu anlaşılmıştır." 

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da görüntülerin ardından soruşturma başlattı. Gözaltına alınan iki şüpheli, emniyetteki işlemlerin ardından İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edildi. Şüphelilerin savcılıktaki sorgusu devam ediyor.

Çıplak yatan şahıs için de açıklama geldi

Bebek sahilinde çıplak olarak bank üzerinde yatan şahıs için de İstanbul Valiliği açıklama yaptı. Açıklamada şunlar belirtildi:

"Beşiktaş İlçemiz Bebek sahilinde 30 Mayıs 2022 Pazartesi günü “uygunsuz vaziyette” bank üzerinde yatan M.Ç adlı şüpheli, güvenlik güçlerimizce yakalanmıştır. Yapılan incelemede şüphelinin; “kasten yaralama, hırsızlık, güvenlik güçlerine mukavemet ve kumar oynanması için imkan sağlama” suçlarından (6) suç kaydı bulunduğu tespit edilmiştir."

BU FOTO GALERİYE BAKIN
31 Mayıs gram 980 liraya gidiyor! Hep kazandıran altın için çılgın tahmin söylenen rakam bomba
Foto Galeri 31 Mayıs gram 980 liraya gidiyor! Hep kazandıran altın için çılgın tahmin söylenen rakam bomba Galeriye Gözat