BIST 1.210
DOLAR 7,90
EURO 9,32
ALTIN 483,96
HABER /  DÜNYA

Talihsiz kadına teşhis konulamıyor! Göğüsleri durmadan büyüyor

TAYLAND'da yaşayan kadın oldukça ilginç bir tıbbi vaka ile mücadele ediyor. 46 yaşındaki talihsiz kadının göğüsleri önlenemez biçimde büyüyor.

Abone ol

Lamphrai Srinuan isimli kadının derdine hekimler çare bulabilmiş değil. Son üç yıldır kontrolsüzce büyüyen göğüsleri nedeniyle yürüyemiyor dahi. Göğüslerinin ağırlığı nedeniyle omurga, omuz ve sırt ağrısı çeken zavallı kadın bu yılın başına kadar idare edebildiğini aktarıyor.

Doktorlar da çaresiz

İki ay önce eşi tarafından hastaneye kaldırılan kadının sıkıntısı karşısında doktorlar da çaresiz kalmış durumda. Yapılan araştırmalar sonucunda herhangi bir tümör yapısı bulunmayan göğüsler büyümeye devam ediyor.

"Göğüslerim sanki beni eziyor gibi hissediyorum"

Srinuan "Diz kemiğim ağırlık nedeniyle zaten tükenmiş durumda. sol bacağım tutmuyor desem yeri. Yürüdüğüm her an göğüslerim sanki beni eziyor gibi hissediyorum.

Teşhis konulamıyor

Zavallı kadının Tayland'da hastalığına henüz teşhis konulamasa da kadının fotoğraflarını gören deniz aşırı uzmanlar kadının meme hipertropisinden müzdarip olduğu kanısında. Nedensiz kontrol edilemez bir büyümeye neden olan hastalık genelde iki memeyi etkilerken bazen tek memeyi etkiliyor.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Nusret'in yeni restorantına ünlü akını oldu! Ziyafet çekmenin karşılığı ise dudak uçuklatıyor Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
İnsülin direnci nedir? Tehlikeli olmaması için bu belirtilere dikkat
İstanbul seçim sonuçları KONDA son seçim anketini açıkladı
3600 ek gösterde 23 Haziran'dan sonra çıkar mı son haber
Ekrem İmamoğlu'nun vaadinin 2016 yılından beri uygulandığı öğrenildi
İtalya’da korkunç patlama: Çok sayıda ölü ve yaralı var
Erkam Aydar kimdir aslen nereli O Ses Türkiye Erkam yaşı kaç?
Yorumlar