HABER /  YEREL

Kadıköy'de yemek yiyen kadın dehşeti yaşadı!

KADIKÖY’de restoranda yemek yiyen kadına yumruk atan sanık, ‘kasten yaralama’ suçundan 1 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Abone ol

Kadıköy'de bir restoranda yemek yiyen kadını darbettiği gerekçesiyle yargılanan sanığa, "kemik kırılmasına sebebiyet verecek şekilde kasten yaralama" suçundan 1 yıl 6 ay hapis cezası verildi.

Anadolu 14. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, sanık Abdulkadir İnal katılmazken müşteki Asuman Bayrak ve avukatı hazır bulundu. Duruşmaya, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı da katıldı.

"Niye vuruyorsun bana?"

Duruşmada tanık olarak dinlenen Muhammed Furkan Bal, olay günü söz konusu restoranda yemek yediğini belirterek, "Asuman Hanım tek başına masadaydı. Birden kucağında çocuk bulunan bir adamın yumruk attığını gördüm. Asuman Hanım 'Niye vuruyorsun bana?' dedi. Ben olaya müdahale etmek istedim. Bu sırada kucağındaki çocuğu benim üzerime doğru yönlendirdi. Öncesinde herhangi bir kavga ve tartışma sesi duymadım." ifadelerini kullandı.

Müşteki Asuman Bayrak'ın avukatı Rukiye Leyla Süren de sanıktan şikayetçi olduklarını kaydederek, cezalandırılmasını istedi.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri 23 Haziran İstanbul seçim anketleri son durum ne 14 anket şirketinin sonuçları Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Yaşlılık maaşlarına zam mı geldi Temmuz'da ne kadar ödenecek?
Fenerbahçe'nin Kjaer teklifi ortaya çıktı
TOKİ evleri kura ile sahiplerine buldu
Temmuz ayında engelli maaşı ne kadar olacak zam olacak mı?
Mezarlıkta esrarengiz olay! 23 kaplumbağa ölüsü dizili haldeydi
Recep ayı orucu nasıl tutulur Recep ayı bilinmeyen faziletleri
Yorumlar