HABER /  FENERBAHÇE

Serdar Ali Çelikler: Obradovic ile yollar ayrılmalı

Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçe Beko'da Obradovic ile yolların ayrılması gerektiğini belirtirken Fenerbahçe yönetimine çağrıda bulundu.

THY Euroleague’in 13. haftasında Anadolu Efes deplasmanda karşılaştığı Fenerbahçe Beko’yu 81-73'lük skorla mağlup ederek üst üste 7., toplamda da 11. galibiyetini aldı.

THY Euroleague'de istediği seviyeye ulaşamayan Fenerbahçe Beko'da Obradovic ile yolların ayrılması gerektiğini belirten Serdar Ali Çelikler, Habertürk'teki bugünkü köşesinde Fenerbahçe yönetimine çağrıda bulundu.

''Obradovic ile yollar ayrılmalı''
''Obradovic ile yollar ayrılmalı. Obradovic ve menajeri Raskovic'in tahakküm kurduğu sistem tıkandı, tükendi.'' diyen Çelikler şu ifadeleri kullandı;

''Obradovic, Eurolig'de bilmem kaçıncı kez Ergin Ataman'a kaybetti. Aslında 6'da 1 bütçeye sahip G.Saray'dan 19 sayı fark yenildiğinde tükeniş tamamlanmıştı. Karşıyaka'ya sadece 57 sayı atılması hatta Beşiktaş'ı bile zorla yenebilen bir takımın Anadolu Efes'i yenmesi zaten mümkün değildi. 30 milyon Euro bütçeli, hocası 3 milyon Euro alan, Eurolig'in sahiplerinden, BeIN Sports'un basketbol ekibinin tam desteği ile maçlara çıkan F.Bahçe Beko, De Colo gibi müthiş bir oyuncu almasına rağmen bu kadar yenilmeye alışmış hale geldiyse duygusallığa yer yok.

''Fenerbahçe camiası aynı ilüzyonu kendisi Obradoviç'de yaşıyor''
Galatasaray'ı Fatih Terim illüzyonu nedeniyle eleştiren Fenerbahçe camiası aynı ilüzyonu kendisi Obradoviç'de yaşıyor. Herkesin bir devri var ve Obradoviç'in devri bitti. 7 senede kattıkları için teşekkür edip yollar ayrılmalı. Ben bunu daha evvel söylediğimde "Obradoviç yolun kendisidir" diyenler nedeniyle kaybediyor Fenerbahçe.

''Duygusallık değil gerçekçilik kazanır her zaman''
O yol çoktan çöktü beyler kabul edin artık. Ya da Ergin Ataman'a domine edilince üzülmeyin. Fenerbahçe, Obradovic'i yollamalı. Sonra basketbol şubesinin bütçesini 10-12 milyon Euro seviyelerine çekmeli. Duygusallık değil gerçekçilik kazanır her zaman.''

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Karaman: Grupta çok değerli takımlara karşı oynadık
Avrupa Birliği Rusya'ya ekonomik yaptırımları 6 ay daha uzattı
Zeljko Obradovic: Anadolu Efes kazanmayı hak etti
13 Aralık evde bakım maaşları yattı mı illere göre sorgulama
SGK'dan patronlara asgari ücret uyarısı yapıldı
Yaz tatili ne zaman başlayacak 2020
Yorumlar 3 yorum