Nusret Gökçe Kimdir?

Saltbae hareketiyle uluslararası bir üne kavuşan sosyete kasabı Nusret Gökçe kimdir ailesi nerelidir? İşte çocukluktan başladığı kasaplık bir dünya markası haline gelen Nusret Gökçe hakkında merak edilenler: Nusret Gökçe'nin ailesi: 1983 yılında Erzurum'da dünyaya gelen Nusret Gökçe, beş kardeşli bir ailenin 4. çocuğudur. Nusret'in babası Faik Gökçe, kömür ocağında işçiydi. Annesi Fatma Gökçe ise ev hanımı.  Nusret Gökçe'nin eğitimi: Henüz iki yaşındayken ailesiyle birlikte Erzurum'dan Darıca'ya göç eden...

Saltbae hareketiyle uluslararası bir üne kavuşan sosyete kasabı Nusret Gökçe kimdir ailesi nerelidir? İşte çocukluktan başladığı kasaplık bir dünya markası haline gelen Nusret Gökçe hakkında merak edilenler:

Nusret Gökçe'nin ailesi: 1983 yılında Erzurum'da dünyaya gelen Nusret Gökçe, beş kardeşli bir ailenin 4. çocuğudur. Nusret'in babası Faik Gökçe, kömür ocağında işçiydi. Annesi Fatma Gökçe ise ev hanımı. 

Nusret Gökçe'nin eğitimi: Henüz iki yaşındayken ailesiyle birlikte Erzurum'dan Darıca'ya göç eden Nusret, maddi sebepler dolayısıyla Darıca Faik Şahenk Ortaokulu'nu altıncı sınıfta bırakmak zorunda kalmıştır.Nusret Gökçe'nin iş hayatı: Meslek hayatına Bostancı'daki kasaplar çarşısında başlayan Nusret, burada uzun bir süre çırak olarak çalıştı. Daha sonra 2007 yılında İstinye Park'ta açılan kasap-restoran konseptinde çalışmaya başlamıştır. Nusret'in iş hayatındaki dönüm noktası ise Arjantin'e gitmesiyle başlamıştır. Nusret'in Arjantin'de kazandığı deneyim Nusr-et Steakhouse'un temellerinin atılmasını sağlamıştır.

Nusr-et Steakhouse kuruluşu: 2010 yılında Etiler’de Nusret Gökçe ve Mithat Erdem ortaklığı ile kurulmuştur. 2012 yılında ise d.ream (Doğuş Restaurant Entertainment and Management) ile ortaklığa imza atılmıştır. 2010 yılında başlayan Nusret Gökçe ve Mithat Erdem ortaklığı tüm Nusr-Et Steakhouse’larda hali hazırda devam etmektedir. 

Nusret Gökçe'nin kickboks tutkusu: İşine olan tutkusuyla hep ön planda olan Gökçe, aynı zamanda tam bir kickboks tutkunu. Düzenli olarak spor yapan Nusret, kickboks'a büyük ilgi duyuyor.