BIST 1.441
DOLAR 8,46
EURO 10,27
ALTIN 501,15

Mustafa Üstündağ Kimdir?

Bana Sevmeyi Anlat dizisinden sonra ekranlara ara veren Mustafa Üstündağ, Çukur ile yeniden geri dönüyor. Peki Çukur'da oynayacak olan Mustafa Üstündağ kimdir aslen nereli evli mi? Mustafa Üstündağ ile ilgili tüm detaylar internethaber'de. Ekran severlerin Muro karakteri ile tanıdığı Mustafa Üstündağ 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunu oyuncu Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSM Oyuncuları sahnelerinde görev almıştır. Babası Anadolu Cam...

Bana Sevmeyi Anlat dizisinden sonra ekranlara ara veren Mustafa Üstündağ, Çukur ile yeniden geri dönüyor. Peki Çukur'da oynayacak olan Mustafa Üstündağ kimdir aslen nereli evli mi? Mustafa Üstündağ ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Ekran severlerin Muro karakteri ile tanıdığı Mustafa Üstündağ 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunu oyuncu Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSM Oyuncuları sahnelerinde görev almıştır. Babası Anadolu Cam Sanayi Fabrikası’nda işçi idi, annesi ise ev hanımıdır. 2010 yılında kendisi gibi oyuncu olan ve Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Biricik karakterini canlandıran Ecem Özkaya ile evlenen Mustafa Üstündağ, Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Haşmet Tuğcu karakterini canlandırdı. Uzun süredir ekranlara ara veren Mustafa Üstündağ, Çukur dizisiyle yeniden geri dönüyor.