BIST 117.986
DOLAR 6,86
EURO 7,80
ALTIN 399,56
HABER /  POLİTİKA

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den son dakika açıklamalar...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son dakika açıklamalar yaptı. Bahçeli, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne sahip çıkılmalıdır. Sistem ülkemizin gelecek umududur. Eski sisteme dönelim diyenlerin FETÖ ile irtibatları vardır.'' ifadelerini kullandı.

Abone ol

MHP Lideri Bahçeli Kastamonu'da vatandaşlara hitap etti.

"Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne sahip çıkılmalıdır." diyen Bahçeli, "Sistem ülkemizin gelecek umududur." diye konuştu.

"15 Temmuz'da Türk milletinden intikam alınmak istendi. İhanet imanı geçemedi." ifadelerini kullanan Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle:

"Amaç Türkiye'yi içten yıkmaktı"

-Tam 3 yıl önce TSK içine yuvalanan terörist kadro millet ve devlete silah doğrultmuştu. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü anıyorum. 15 Temmuz'da satırları ihanet ve melanetle yazılmış karanlık bir senaryo tedavüle sokulmuştu. Amaç Türkiye'yi içten yıkmaktı. 15 Temmuz'da Türk milletinden intikam alınmak istendi. İhanet imanı geçemedi. 1 dolarlık ederi olan namussuzlar Türk milletinin haşmeti karşısında kaçacak delik aradılar. FETÖ ile mücadele sonuna kadar sürdürülmelidir.

Başkanlık Sistemi çıkışı

-Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne sahip çıkılmalıdır. Sistem ülkemizin gelecek umududur. Eski sisteme dönelim diyenlerin FETÖ ile irtibatları vardır. Bu konuda ihmal olamaz, hoşgörü olamaz, hatırlı ve arkası olan FETÖ'cülerin korunması veya kollanması diye bir şey söz konusu edilemez.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Trakya Üniversitesi Geleceğin Teknolojisi Biyoteknoloji-2 projesiyle bir ilki daha gerçekleştirdi! Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Rus senatör ABD'nin Türkiye'ye yaptırım uygulayacağı mesajını verdi
Trafolardan 6 ayda 400 bin liralık kablo çaldı sonunda tutuklandı
Yusuf Yazıcı kararını verdi! Trabzonspor'dan ayrılmak istiyor
FİSKOBİRLİK piyasa fiyatının üzerinden fındık alımı yapacak
Yaz gribi diye biliniyor! Lejyoner hastalığı nedir işte tehlikeleri
Afra Saraçoğlu kimdir yaşı kaç Afra Saraçoğlu'nun boyu ve kilosu
Yorumlar 10 yorum