BIST 11.156
DOLAR 33,02
EURO 35,98
ALTIN 2.547,81
HABER /  GÜNCEL

MHP Düzce ve 54 ilçenin daha belediye başkan adaylarını açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP), Düzce belediye başkan adayı belli oldu! 54 ilçede daha isimler kesinleşti.

Abone ol

MHP, Düzce ve 54 ilçenin belediye başkan adayını açıkladı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz 55 adayın daha açıklandığını duyurdu.

MHP'li Durmaz açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 7. etap olarak adaylıkları kesinleşen 1 İl, 54 İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır. "

İşte açıklanan adayların tam listesi:

1 DÜZCE İL YILMAZ ESER

2 ÇANAKKALE/ AYVACIK İLÇE MUHARREM ŞAHİN

3 ÇANAKKALE/ BAYRAMİÇ İLÇE TUNCAY ÖZKAYA

4 ÇANAKKALE/ BİGA İLÇE SITKI KEÇECİ

5 ÇANAKKALE/ BOZCAADA İLÇE SAMET TURHAL

6 ÇANAKKALE/ ÇAN İLÇE DAVUT KARAGÖZ

7 ÇANAKKALE/ EZİNE İLÇE TAHSİN YÜKSEL

8 ÇANAKKALE/ GELİBOLU İLÇE HÜSEYİN ÖNER GÜNDOĞDU

9 ÇANAKKALE/ GÖKÇEADA İLÇE HALİL RÜŞTÜ AKGÜN


10 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ İLÇE ÂDEM BALTA

11 ÇANAKKALE/ YENİCE İLÇE KEMAL CANGÜL

12 DÜZCE/ AKÇAKOCA İLÇE MEHMET OKAN YANMAZ

13 DÜZCE/ CUMAYERİ İLÇE MUSTAFA KOLOĞLU

14 DÜZCE/ ÇİLİMLİ İLÇE İSMAİL BAYRAK

15 DÜZCE/ GÖLYAKA İLÇE MUZAFFER COŞKUN

16 DÜZCE/ KAYNAŞLI İLÇE EFTAL ALTUNDAL

17 EDİRNE/ LALAPAŞA İLÇE BEDİR ADIYAMAN

18 EDİRNE/ MERİÇ İLÇE AHMET DURMAZ

19 EDİRNE/ SÜLOĞLU İLÇE HALİL ÖZGÜVEN

20 EDİRNE/ UZUNKÖPRÜ İLÇE ERDOĞAN ORMAN

21 GİRESUN/ ALUCRA İLÇE METE METİNYURT

22 GİRESUN/ BULANCAK İLÇE FATİH ALPARSLAN

23 GİRESUN/ ÇAMOLUK İLÇE FATİH DÜZ

24 GİRESUN/ DERELİ İLÇE CİHAN ÖZDEMİR

25 GİRESUN/ DOĞANKENT İLÇE RESUL TEKİN

26 GİRESUN/ ESPİYE İLÇE İBRAHİM YANIK

27 GİRESUN/ EYNESİL İLÇE BARIŞ GÜDÜK

28 GİRESUN/ GÖRELE İLÇE HASAN ALİ KODAL

29 GİRESUN/ KEŞAP İLÇE NİHAT YILMAZ

30 GİRESUN/ ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MUSTAFA ZAHİR BAKICI

31 GİRESUN/ YAĞLIDERE İLÇE YAŞAR İBAŞ

32 ISPARTA/ AKSU İLÇE AKSOY KARADUMAN

33 ISPARTA/ ATABEY İLÇE AZİZ ERASLAN

34 ISPARTA/ EĞİRDİR İLÇE MEHMET DEMİREL

35 ISPARTA/ GELENDOST İLÇE HAKAN DEMİRTAŞ

36 ISPARTA/ GÖNEN İLÇE METE ELCİM

37 ISPARTA/ KEÇİBORLU İLÇE İBRAHİM GÜNDÜZ

38 ISPARTA/ SÜTÇÜLER İLÇE KASIM KUTLU

39 ISPARTA/ YALVAÇ İLÇE HALİL HİLMİ TÜTÜNCÜ

40 KIRKLARELİ/ BABAESKİ İLÇE HAKAN ARICI

41 KIRKLARELİ/ DEMİRKÖY İLÇE MUHLİS YAVUZ

42 KIRKLARELİ/ LÜLEBURGAZ İLÇE İBRAHİM YILMAZ

43 KIRKLARELİ/ PEHLİVANKÖY İLÇE PINAR AKYÜZ ŞAHİN

44 KIRKLARELİ/ PINARHİSAR İLÇE SABRİ ÖZCAN

45 KIRKLARELİ/ VİZE İLÇE SENCER KARAMAN

46 UŞAK/ BANAZ İLÇE AZİZ BULUT

47 UŞAK/ EŞME İLÇE İLHAN ÖZKAN

48 UŞAK/ KARAHALLI İLÇE ŞENEL ÇAKIR

49 UŞAK/ SİVASLI İLÇE ALİ ÇETİN

50 UŞAK/ ULUBEY İLÇE YORUM ESKİCİ

51 YALOVA/ ALTINOVA İLÇE KEMAL ŞENOL

52 YALOVA/ ARMUTLU İLÇE MUSTAFA TOKAT

53 YALOVA/ ÇINARCIK İLÇE LEYLA KILIÇ

54 YALOVA/ ÇİFTLİKKÖY İLÇE YAŞAR BOZ

55 YALOVA/ TERMAL İLÇE SERKAN ERGEN