HABER /  GÜNCEL

Mezarcıdan akıl almaz dükkan tabelası

Sivas'ta Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde mermercilik yapan Erhan Altun isimli vatandaş dükkanına mezar şeklinde tabela astı. Görenler fotoğrafını çekiyor.

Abone ol

Altun, başka şehirden yaklaşık 2 ay önce getirttiği kompozit cinsi mezarı tanıtım amaçlı iş yerinin çatısına koydu. Mezarı çatıda gören bazı vatandaşlar durumu şaşkınlıkla karşıladı. Altun, başvurduğu bu reklamla dikkatleri iş yerine çekmeyi başardı.

Çatıda ki mezarı görenler merak ediyor

Mermercilik yapan Erhan Altun, mezarı çatıda görenlerin merak ettiğini ifade ederek, “Yaklaşık 2 ay önce kompozit mezarı Sivas'ımıza getirdik. Bayiliğimizi aldık ve tanıtım amaçlıda çeşitli camiler önlerine ve dükkanımızın çatısına dikkat çeksin diyerek kurulumunu yaptık. Dikkatte çekiyor. İnsanların dikkatini daha iyi çeker diyerek çatıya koydum. Görenler merak ediyor. Önce mezar mı değil mi diyerek tereddütte kalıyor. Açıklamasını yaptıktan sonrada hoşnut oluyorlar. Fotoğraf çekilenler var. Hazır mezar olduğu için yanına geçiyor mezarımı aldım diyerek espri amaçlı fotoğraf çekiliyorlar. İnsanlar gelip görüyor çok ilginç bir şey olduğunu düşünüyorlar. “dedi.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Genel af haberleri Binali Yıldırım yeni af açıklaması geldi
İmam hatip liselerine 'Akademik Koçluk' sistemi geliyor
Huawei Google'ın kararı sonrası kendi Play Store'unu kuruyor!
Adalet Bakanlığı personel alınacak branşlar başvuru ekranı-2019
Eyüpsultan'da inşaat çukuruna düşen çocuk için yasal işlem
Sirke nazardan korur mu sirkeyi nasıl kullanmak lazım?
Yorumlar