BIST 1.527
DOLAR 7,28
EURO 8,78
ALTIN 406,36
HABER /  GÜNCEL

Kız kardeşlerden babalarına iğrenç iftira! Cinsel istismar suçlamasının altından bambaşka bir şey çıktı

İki kız kardeşten biri evlenme vaadiyle dolandırılınca durumu babasına anlatamadı. İki kız kardeş tepkisinden korktukları babalarından kurtulmak için 'bize cinsel istismarda bulundu' diye şikayet edip hapse attırdılar. Yaptıklarından pişmanlık duyan iki kız kardeş, tekrar mahkemeye başvurdu, ancak mahkeme heyetini ikna edemediler. Baba halen tutuklu...

Abone ol

Babalarına cinsel istismarcı iftirası atan iki kız kardeşin şeytani planı yine kız kardeşlerin pişman olmasıyla ifşa oldu. Genç kadın, evlilik vaadiyle kandırıldı, binlerce liralık kredi çekti. Hem kendi hayatını hem ailesinin hayatını kabusa çevirdi. CNN Türk'e konuşan dolandırılan kadın, "Benim yaklaşık üç sene önce bir ilişkim vardı. Beni evlenme vaadiyle kandırıyordu. Benim adıma kredi çekti. Yetmedi ablamın adına kredi çekti. O yetmedi annemin adına kredi çekti. Sonradan ortadan yok oldu" dedi.

Yeri geldi mi bizi sokakta bile döverdi

Genç kadın ve ailesi, binlerce liralık borç bataklığına saplandı. Taksitleri ödeyemeyince de evlerine haciz tebligatları gelmeye başladı. Ancak durumu babalarına anlatamadılar. Dolandırılan kadının kardeşi babalarından korkularını, "Babamın yapısı çok sinirli, çok öfkeli. Hani arkadaş seçimimize, gezmemize, dolaşmamıza karışan bir insandır. Yeri geldi mi sokakta bile döver bizi" ifadeleriyle anlattı.

Korktukları babalarından kurtulmak için...

İki kardeş korktukları babalarından kurtulmak için plan yaptılar. Babalarının kendilerini taciz ettiğini söyleyerek şikayetçi oldular. Kızlarının şikayeti üzerine baba gözaltına alındı. Başına gelenleri polis merkezinde öğrendi. İnkar etti, ancak kızlarının planı tuttu ve baba hapse girdi.

Bir yalan attım ortaya, ben babamı istiyorum

Dolandırılan kadın, "Babam bana yıllarca cinsellik uyguluyor gibisinden gösterdik. Ama öyle bir şey olmadığını biz de Allah da biliyor zaten. Babam bunu öğrenirse beni öldürür yani. Öldürür korkusundan, aileme zarar gelmesin diye onların da bir borç durumu var benim gibi. Ondan ötürü biz böyle bir şeye başvurduk. Baya bir kötü olduk. Hani vicdanım rahatsız. Bir yalan attım ortaya. İyi hissetmedim kendimi, ifademi geri çektim. Babamın böyle bir şey olmadığı halde böyle bir şeyi nasıl yaptığıma kızıyorum. Ben babamı istiyorum" diye konuştu.

İntihar girişiminde bulundu!

Yapılan duruşmada babanın tutuklu halinin devamına karar verildi. Bunun üzerine genç kadın bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu. Yapılan müdahaleler sonucu hayata tutundu.

Vicdan azabı da çekiyorlar

Konu hakkında konuşan Avukat Hilal Karabulut da "Dosyanın gidişatı evlilik vaadiyle kandırılan kız çocuğunun kurduğu plandan ibaret. Bu plan sonucu babalarına iftira atmış. 4 aydır tutuklanmalarına sebebiyet vermiş. Oluşturdukları iftira suçunun farkındalar. Bundan dolayı vicdan azabı da çekiyorlar" dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
İstanbul Valiliği'nden Riva'da sürüklenen gemiyle ilgili açıklama
Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder'den sonra Leicester City'e bir Türk daha
Batman'da eylem ve etkinlikler 15 gün süreyle yasaklandı
MSÜ başvurusu 2021 son gün ne zaman başvuru ekranı
CSKA'da Mike James kadro dışı
Fenerbahçe'de ayrılık! Nabil Dirar'ın yeni takımı belli oldu
Böylesi görülmedi! Mersin'de evden çıkanlar görenleri şok etti
Antalya'da bankamatikte işlem yaparken öldü ailesi gözyaşlarına boğuldu
Kabine toplantısı ne zaman 2021 hangi gün saat kaçta?
SP YİK Başkanı Asiltürk: Cumhurbaşkanı, İstanbul Sözleşmesi'nin kalkacağını kesin olarak ifade etti
Yorumlar 20 yorum